Wie wordt de winnaar van 2016? Alle bij SLZ aangesloten vrijwilligers mogen een collega-vrijwilliger (of een groep/team) nomineren. Deze vrijwilliger kan onderdeel uitmaken van een groep organisatie, maar ook individueel onaf hankelijk opererende vrijwilligers komen in aanmerking. Uiteraard moet deze vrijwilliger wel vol doen aan een aantal voorwaarden: De vrijwilliger heeft zich op verschillende manieren onderscheiden (langdurig, speciaal thema, buitengewone inzet, etc.). Hij/zij is op een van de volgende terrei nen actief met een accent op'veldwerk': - soortenbeheer (weidevogels, vleermui zen, amfibieën, vlinders, insecten, enz.) - cultuurhistorie (inventarisatie, restaura tie, beheer, oude fruitrassen, enz.) - wandelnetwerk (ontwerp, aanleg, beheer, enz.) - landschapsbeheer (knotten, hoogstam- fruit, enz.) Bijvoorbeeld een vrijwilliger die zich al tientallen jaren inzet voor de steenuil, zich jarenlang sterk maakt voor de restauratie van een cultuurhistorisch element, zich inzet als coördinator van een wandelnet werk, al jarenlang enthout verzorgt voor oude fruitrassen of al tientallen jaren deel uitmaakt van een beheerwerkgroep etc. Indienen nominatie Wil je iemand nomineren die aan de voorwaarden voldoet? Stuur dan VÓÓR 1 maart 2016 een e-mail naar caroline@slz.landschapsbeheer.nl met daarin informatie over de genomineerde en waarom jij vindt dat hij/zij de Gouden Jirizaag moet winnen. Let op! Het moet goed en duidelijk naar voren komen wat de reden is dat je hem/haar nomineert, wat zijn/haar kwaliteiten zijn en dat hij/zij voldoet aan de voorwaarden. Met andere woorden: Waarom moet deze persoon de Gouden Jirizaag krijgen. De jury moet op basis van jouw informatie een keuze maken! De motivatie is dus erg belang rijk. Fotomateriaal erbij is altijd leuk! Alle op tijd ingezonden nominaties worden beoordeeld door de onafhankelijke jury en een winnaar wordt gekozen. SLZ-medewerkers (ook als die als vrijwilliger actief zijn), zijn uitgesloten om de Gouden Jirizaag te winnen. Winnaars Gouden Jirizaag voorgaande jaren: 1999 Han Muller en Sjaak Herman 2000 geen vrijwilligersdag 2001 Wim vd Kamer en Hennie vd Hemel 2002 Luud Persijn 2003 Willy Verbist en Wivina Luykxs 2004 Thomas Collette en Jan de Wilde 2005 geen vrijwilligersdag 2006 Fons de Beijn 2007 Kees Wisse 2008 Ton de Koning 2009 Luciën Boerjan 2010 Henk Dalebout 2011 Cees Luijsterburg 2012 Walter Berentsen 2013 Jan Dingemanse 2014 Eddy Dobbelaar 2015 Chris Louwerse De Boom In Winter 2015 Stichting landschapsbeheer Zealand

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2015 | | pagina 11