Op verschillende plaatsen in deze De Boom In valt te lezen dat er, net voor 2016 begint, het nodige is veranderd bij SLZ. Het kantoor is ver huisd, vier bestuursleden die er samen meer dan veertig dienstjaren op hebben zitten zijn afgetreden, twee nieuwe bestuursleden zijn er al bij gekomen en in 2016 zullen er nog twee bestuursleden bij komen. Maar naast deze veranderingen blijft er ook veel hetzelfde, want SLZ in 2016, dat doen we op de manier die al jaren goed past: we gaan enthousiast door met een heleboel acti viteiten. Veel draait immers om onderhoud van landschapselementen, en dat onderhoud loopt ook gewoon door. Trouwens, ook de vele vrijwilligers en eigenaren die daar mee bezig zijn, werken in 2016 ongetwijfeld weer met volle kracht door. SLZ gaat met dezelfde personele bezetting als in 2015 door met onder meer ondersteu ning van vrijwilligersgroepen, organisatie natuurwerkdag, onderhoud van het wandel netwerk, bacterievuurcontrole, onderhoud aan kleine bosjes, advisering van eigenaren, ervenabonnementen en hoogstamabonne- menten, advisering van het agrarisch collectief Poldernatuur, realisatie van dorpsboomgaard- jes, onderhoud van historische grensstenen en oude begraafplaatsjes, verzorgen van scholingsactiviteiten, hoogstamfruitdagen, erfgoeddag in het landschap (samen met stichting Cultureel Erfgoed Zeeland en stich ting Het Zeeuwse Landschap). Er komen ook nieuwe activiteiten aan. Samen met de stichting Cultureel Erfgoed Zeeland gaan we historische boerderijen inventariseren,

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2015 | | pagina 4