Penningmeester Willem de Landgraaf is ook al heel lang lid van het bestuur, zo'n 15 jaar. Hij begon dus nog onder de oude voorzitter, dhr. Hietkamp. In het begin was er een bescheiden begroting, zegt Willem. Het personeelsbestand was toen ik begon ook kleiner dan dat het nu is. Willem is blij met die groei, en dat we een financiële buffer hebben kunnen opbou wen voor moeilijker tijden. Omdat hij dicht bij kantoor woont liep Willem gere geld binnen voor een praatje. Dit vond hij leuk, leerzaam en goed voor de betrok kenheid bij het werk en de medewerkers. Als hoogtepunt noemt hij de excursie ter gelegenheid van het 25 jarig bestaan van SLZ, met personeel en bestuur in Zuid- Engeland."Van de penningmeester mocht het allemaal niet teveel kosten natuurlijk", zegt hij "dus het onderdak was sober en de maaltijden waren eenvoudig. Maar het was heel gezellig, met de gepassioneerde medewerkers van SLZ, die bekwaam en deskundig zijn. SLZ is soms te beschei den over de eigen kwaliteiten en activiteiten" vindt hij. "Het zou goed zijn om zelfbewuster en zakelijker naar buiten te treden." Kortom: Willem is trots op onze organisatie. Nog eerder dan Willem en Lous was Jan Bostelaar al bestuurslid bij SLZ. Vanaf eind jaren tachtig heeft hij verschillende periodes (met tussenpozen) in ons bestuur gezeten. Eerst als vertegenwoordiger van de Walcherse gemeenten. Toen een periode namens het Waterschap. Vervolgens als vertegenwoor diger van de gemeente Veere en tenslotte op persoonlijke titel. Via zijn contacten met gemeenten, waterschap en provincie heeft hij de belangen van SLZ behartigd. Tijdens zijn bestuurslidmaatschap zijn er veel momenten geweest die indruk op hem hebben gemaakt, De Boom InWinter 2015 - Stichting Landschapsbeheer Zeeland

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2015 | | pagina 7