Zeeuwse gronden Jaarbericht 2015: VRIJWILLIGERSWERK Terugblik op mooie resultaten van vorig jaar Het gehele jaarverslag is binnenkort te downloaden vanaf onze website: www.landschapsbeheerzeeland.nl/landschapsbeheer Door: Johan Calle en Pieter Voets, medewerkers SLZ Zoals de meeste lezers wel zullen weten is SLZ actief in het project 'Samen Groen Gezond'. Diverse 'zorggroepen' zijn benaderd voor een samenwerking. Helaas stuitte dat bij veel organisaties op praktische proble men rond vervoer en begeleiding. Een orga nisatie die in eerste instantie niet benaderd werd was Zeeuwse Gronden. Onze collega Johan kende deze organisatie via een kennis en benaderde hen vorig jaar. Johan had in februari een gesprek met Miranda Dieleman van Zeeuwse gronden. Na korte uitleg van project door Johan was het gelijk "Ja we doen mee, volgende week kunnen we al beginnen". Dit was een bijzondere ervaring gezien de vele drempels bij andere organisaties! Wat is Zeeuwse Gronden eigenlijk voor organisatie? Zeeuwse gronden biedt hun cliënten die met name problemen hebben op psychisch gebied woonruimte, begeleiding, behande ling en dagbesteding. Het is een organisatie met korte lijntjes die wat dagbesteding betreft de visie heeft dat de cliënten niet moeten aansluiten bij wat de organisatie te bieden heeft maar die op zoek gaat naar wat cliënten willen! En ja natuurlijk willen die cliënten lekker buiten werken in de natuur. Zie daar een vruchtbare bodem voor een samen werking. In heel Zeeland De eerste werkdag op 24 februari werd er geknot in Axel en dat was gelijk succesvol. Begeleider De Boom In Zomer 2016 Stichting Landschapsbeheer Zeeland

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2016 | | pagina 7