Wandelnetwerk in gemeente Terneuzen Door: Bea Tolboom, Beleidsme '.nteTemeuzen Als fanatieke wandelaar is het een voor recht om bij een gemeente te werken die ook het besluit heeft genomen het wandelnetwerk Midden en Oost Zeeuws- Vlaanderen "Tussen linies en kreken" aan te leggen. We hebben dat als gemeente Terneuzen gedaan samen met de gemeente Hulst om zo beide gemeenten in één keer te voorzien van een wandel netwerk. Een wandelaar is niet geïnteres seerd in een gemeentegrens, maar wil gewoon lekker wandelen. Toeristische infrastructuur Het doel van het wandelnetwerk is drie ledig: het ontsluiten van het platteland voor de wandelaar, de realisatie van een aantrekkelijk (wandel)landschap en het vormen van een nieuw toeristisch product voor de consument. We bieden inwoners en toeristen een goede toeristische infrastruc tuur met een wandelnetwerk, fietsnetwerk, mooie dorpjes, goed eten, cultuurhistorie met kreken, linies, natuur en dijken en nog veel meer. Het wandelnetwerk vormt verbindingen tussen kernen. Dit past in het beleid van de gemeente van thematisering van de kernen. Thematisering van de kernen beoogt de aantrekkingskracht van de kleinere kernen van de gemeente Terneuzen voor inwoners en bezoekers te vergroten door de eigenheid van de kernen beter te belichten. De pareltjes in het landschap en de kernen worden met een wandelnetwerk met elkaar verbonden. De Boom In Herfst 2016 Stichting Landschapsbeheer Zeeland

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2016 | | pagina 13