Veel wandelplezier Medewerking Dankzij de medewerking van veel men sen en organisaties, wordt het landschap met zijn geschiedenis nog beter ontslo ten en kom je op locaties die je anders nooit zou zien (vaak pareltjes in het land schap). En zeker dankzij particuliere eigenaren die toch hun land beschikbaar hebben gesteld voor wildvreemden om over te lopen. Ik ben als ambtenaar heel erg blij dat er zoveel mensen, vooral vrij willigers, ook tijd en energie in wilden steken. Het landschap in Zeeuws-Vlaanderen is zeer divers met in het noorden klei- landschappen en in het zuiden langs de Belgische grens dekzandgebieden met een veel kleinschaliger landschap. Door middel van wandelen beleef je het land schap veel intensiever. Verrassingen Persoonlijk heb ik al grote delen van het Wandelnetwerk tussen Linies en Kreken gelopen. Soms als ikzoek naar een nieu we wandelronde ziet een wandeling er op de kaart saai uit, maar elke keer kom je toch weer voor verrassingen en ben ik blij die "saaie" ronde weer te hebben gezien en gelopen. 4 jaar na realisatie van het wandel netwerk Als gemeente willen we ondernemers en inwoners stimuleren de Terneuzense toeristische infrastructuur, inclusief het wandelnetwerk, in de gemeente beter te benutten en gebruiken en tevens de (economische) leefbaarheid en vitaliteit te vergroten. Door het houden van Terneuzencafé, netwerkbijeenkomsten op basis van een thema, hopen we initiatieven van ondernemers en inwoners voor het ontwikkelingen van activiteiten met een verdienmodel te kunnen ondersteunen. Dit najaar willen we starten met de Terneuzencafés. Ook bij de Provincie Zeeland en de VVV wordt gewerkt aan het beter benutten van de wandelnetwerken door het ontwikkelen van Parelroutes om nieuwe doelgroepen aan te trekken. Misschien heeft u als lezer ook initiatieven die u zou willen ontwikkelen om het wandel netwerk beter te benutten en gebruiken? U bent van harte uitgenodigd om contact op te nemen. De Boom In Herfst 2016 Stichting Landschapsbeheer Zeeland 13

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2016 | | pagina 15