Kort nieuws Nieuwe Directeur SLZ Natuurwerkdag Email adressen SLZ Onze e-mail adressen zijn gewijzigd. U kunt medewerkers van SLZ bereiken via voornaam.achternaam@landschapsbeheerzeeland.nl Aanmelden persen fruit Dit jaar hebben we 2 verschillende bedrijven die ons fruit gaan persen. Let er dus bij aanmelding op dat je contact opneemt met de juiste. Zie voor data en locaties onze website. Historische dampaal zelf maken De mal voor de dampalen is weer gemaakt. Mocht je hier gebruik van willen maken neem dan contact op met SLZ. Streekeigen bomen en struiken bestellen Vanaf half november tot eind februari "start" het plantseizoen voor de bomen en planten. Ook dit jaar is onze plantlijst vanaf begin oktober te bekijken op onze website, onder het kopje "Boeren planten bomen". Walnoten persen Evenals vorig jaar zal Frederique van de mobiele fruitpers de walnoten ophalen in Zeeuws- Vlaanderen. Je kunt ze ook gedroogd in de schaal aanleveren. Vanaf 8kg noten in de schaal heb je eigen notenolie. Ikg noten in de schaal levert ongeveer 150ml olie koudgeperst. Meer info zie: www.mobielefruitpers.com Het zal jullie niet ontgaan zijn dat we per 1-1-2017 (helaas) afscheid nemen van onze huidige directeur Foort Minnaard. Net voor de zomer zijn we gestart met de sollicitatie procedure. Zodra we meer nieuws hebben kun je dit lezen op onze website. Op zaterdag 5 november wordt door heel Nederland de grootste en gezelligste vrijwilligersactie in het groen georganiseerd! Circa 25 (landschapsbeheer)groepen in Zeeland zullen meedoen en nodigen nieuwe mensen uit om mee te doen. Ook dit jaar verwachten we tegen de 1000 deelnemers op de Zeeuwse locaties. Kijk voor meer informatie op www.natuurwerkdag.nl 32 Omdat er regelmatig boerenlandpaden in het netwerk zijn opgenomen, zijn vaak extra voorzieningen aangebracht zoals: overstapjes, toegangshekken, bruggen, trekvlotten en rasters.

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2016 | | pagina 34