uitgeslotei winnen.,,. voor de jarenlange samenwerking. De partners van de winnaars waren hiervoor ook uitgenodigd. Maar SLZ haalde de werkgroep, onder muzikale begeleiding, eerder uit de vergadering om hen te verrassen, door de uitreiking van deze ereprijs. Bestuurslid Jo Timmers van SLZ benadrukte hoezeer SLZ haar vrijwilligers waardeert en dat dit moment werd aan gegrepen om de Gouden Jirizaag uit te reiken. De jury beschreef waarom zij deze groep tot winnaar van 2016 heeft benoemd. De Gouden Jirizaag werd over handigd aan de winnaars, waarna de lunch werd aangevangen. Werkwijze De afdeling Vrijwilligerswerk van SLZ heeft alle ingezonden nominaties gere duceerd tot 3 personen. De jury, die bestaat uit de winnaar van vorig jaar Chris Louwerse, Bestuurslid SLZ Jo Timmers en beleidsmedewerker natuur en landschap bij de provincie René Steijn, is in de zomer bij elkaar gekomen om deze 3 genomineerden door te spreken. Op basis van de motivatie van de inzen ders en de informatie van SLZ over deze genomineerden, hebben zij met z'n drie- en besloten wie de winnaar is geworden. Wilt u iemand nomineren voor de Gouden Jirizaag 2017? Dat kan. Stuur dan vóór 1 maart 2017 een e-mail naar caroline.geluk@ landschapsbeheerzeeland.nl met daarin informatie over de genomineerde en waarom u vindt dat hij/zij de Gouden Jirizaag moet winnen, bij voorkeur met een anekdote. Let op de voorwaarden! Deze vindt u op onze website. Let op: het moet goed en duidelijk naar voren komen wat de reden is dat u hem/haar nomineert, wat zijn/haar kwaliteiten zijn, dat hij/zij voldoet aan de voorwaarden e.d. Met andere woorden: waarom deze persoon of groep zich uitdrukkelijk in de kijker heeft geworpen. De jury moet op basis van uw info een keuze maken! De motivatie is dus erg belangrijk. SLZ-medewerkers (die vaak ook als vrijwilliger actief zijn), zijn om de Gouden Jirizaag De Boom In Winter 2016 Stichting Landschapsbeheer Zeeland 13

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2016 | | pagina 15