lopen. Ook hiervoor is nu het moment om eventuele wijzigingen door te voeren. We wil len de ommetjes iets beter zichtbaar maken door een icoontje aan te brengen op de marke ringsbordjes. Het icoontje is herkenbaar voor de route (bijvoorbeeld het wapen van een dorp). Naast de bestaande ommetjes zijn er ook wat aanvragen voor nieuwe ommetjes vanuit een paar dorpen. Zo nemen we nu de omme tjes Nisse, ommetje H. Bonifacius in Kwaden- damme en de fruitroute in Oudelande mee. Markering Bonifatius Afgelopen zomer kwam er een verzoek vanuit Borssele om in het kader van 'Borssele 400' (400 jaar bestaan van Borssele) en het openen van een 'Zeeuwse Ankers' punt, het nieuwe pad achterlangs de Berg van Troye, in het netwerk op te nemen. Ook weer een leuke meerwaarde voor deze route en leuk dat we in deze gevallen tegemoet konden komen aan de wens van bewoners in deze dorpen. Kaart en panelen Een wandelnetwerk is een dynamisch iets. Ook de afgelopen jaren zijn er wel eens situaties gewijzigd zoals rond de Sloeweg die ik al eer der noemde. Hierdoor klopt de wandelkaart en de kaart op de panelen niet meer. Nu is het moment om deze ook weer te actualiseren. We leveren een actuele kaart aan VVV Zeeland, zij zorgen dat er weer een nieuwe fysieke wandelkaart en nieuwe startpanelen gemaakt worden. Op dit moment van schrij ven zijn we nog bezig met de laatste stukken routes waar nog onduidelijkheid over is. In het voorjaar/zomer hopen we dat alles ook in het veld klaar is. Veldwerk Ja dat werk in het veld is wel het belangrijkste onderdeel van het hele project! Een groot deel van de oude markeringsbordjes is door invloed van de zon verkleurd en soms zelfs afgebladderd. Ook al blijven paden behou den, dan nog moeten deze bordjes vervan gen worden. Onder leiding van Arthur wordt op dit moment geïnventariseerd wat er ver vangen moet worden zodat we precies weten wat er besteld moet worden. Komende maan den gaan de herstelvrijwilligers op pad om dit allemaal te vervangen.

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2017 | | pagina 17