sieke waarde (de flora en fauna) van de Zeeuwse natuur van grote educatieve en bele vingswaarde. Genoeg argumenten om natuur en landschap onderdeel van het merk Zeeland Land in Zee te laten zijn. De komende periode gaan we daarom samen met een groep partij en, waaronder ook Stichting Landschapsbeheer Zeeland, de echte unieke Zeeuwse natuurge bieden, unieke landschappen en unieke plekjes benoemen die in het beeld van Zeeland thuis horen. Of dat verrassingen zal opleveren? Vermoedelijk weten u en ik er zo al een aantal op te noemen. De kracht ligt er nu juist in om dat gezamenlijk te doen en er dan ook geza menlijk over eens te zijn dat er echt een aantal "toppers" zijn. Die toppers krijgen een plaats in de promotie en marketing van Zeeland. Dat doet natuurlijk niets af van alle overige prachti ge gebieden in Zeeland. Om de sceptici voor te zijn: wees niet bang. Het wordt hier echt geen Efteling. Dat past totaal niet binnen het unieke van Zeeland. Maar het zou toch prach tig zijn als mensen steeds vaker zeggen: "Laten we naar Zeeland gaan want ik heb daar zo iets moois ontdekt wat nergens anders te beleven valt". Ik weet zeker dat de Zeeuwse natuur en het landschap daar een onderdeel van zullen zijn. Doet u mee aan deze zoektocht en mail een foto van uw mooie en unieke Zeeuwse plekjes en gebie den (met een omschrijving van het gebied en met de naam van de fotograaf) naar info@landschapsbeheerzeeland.nl. De foto moet wel vrij zijn van rechten en door SLZ en de Provincie Zeeland kosteloos, met ver melding van fotograaf, te gebruiken zijn. De Boom In Winter 2017 Stichting Landschapsbeheer Zeeland 25

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2017 | | pagina 27