Kort nieuws Bedenk een nieuwe naam voor De Boom In! Dit kwartaalblad 'De Boom In' bestaat als sinds 1987. De naam was toen afgeleid van het werk wat wij hoofdzakelijk deden: wilgen knotten. In de loop van de jaren zijn onze werkzaamheden behoorlijk uitgebreid. We knotten nog steeds wilgen, maar houden ons ook bezig met toe gankelijkheid van het platteland, cultuurhisto rie, particulier natuur- en landschapsbeheer, agrarisch natuurbeheer, biodiversiteit, vrijwilli gerswerk en nog veel meer! Daarom dekt de naam van dit blad de lading niet meer. We wil len daarom een nieuwe naam. Wie heeft er een goed idee? Mail het naar: robert@landschaps- beheerzeeland.nl. De bedenker van de leukste, best passende titel, krijgt een leuke attentie en natuurlijk eeuwige roem! Wij hebben een nieuwe website! Na een periode van ontwikkelen en optimalise ren staat sinds een paar dagen onze nieuwe website online. De site is in een geheel nieuw jasje gestoken en voorzien van een fris design. Belangrijker nog is de nieuwe opzet en menu structuur welke de site overzichtelijker maken. Last but not least: De nieuwe website is geheel responsive, ofwel uitstekend te bekijken op mobiel en tablet. Check onze nieuwe site op www.landschapsbeheerzeeland.nl De komende tijd zullen we hem verder gaan vullen met informatie. Mocht u iets niet kunnen vinden dan kunt u altijd bellen naar SLZ 0113-230936. Bijenwerkdag - Nederland Zoemt Op 9 en 10 maart kan iedereen, jong en oud, aan de slag. In Zeeland zijn er diverse locaties waar je iets kunt doen voor de wilde bij. Schrijf je in op nederlandzoemt.nl Je kunt ook zelf een locatie en activiteit opzetten op NLDoet.nl Erftrofee De eigenaren van Hofstede Welland in Noordwelle hebben zaterdagmiddag 18 november de Zeeuwse Erftrofee 2017 in ontvangst genomen. Project Landschapselementen - afscheid Foort Minnaard Bij het bij het afscheid van onze oud SLZ direc teur Foort Minnaard eind 2016 konden gasten een bijdrage storten. Er is rond de 600,00 opgehaald en dit is ten goede gekomen aan de aanleg van de dorpsboomgaarden in Kuitaart, Heinkenszand en Goes. Meldpunt wandelpaden Bij elk wandelnetwerk of ommetje gaat er wel eens iets mis, zoals het omver maaien van een routepaal, beschadiging van een paneel door vandalisme of iets dergelijks. Ook kan het gras te lang zijn. Mocht er iets aan de hand zijn dan kunt u ons bellen (0113-230936) of stuur een e-mail naar info@landschapsbeheerzeeland.nl met daarin uw opmerkingen én een goede omschrijving van de locatie. 32

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2017 | | pagina 34