Ger krijgt tijdens haar technische dag uitleg over het project Meer natuur voor pittig fruit. Hier bekijkt ze met veel belangstelling een door SLZ medewerker Luciën Calle gevangen bijtje. Foto: Rudie Geus andere besturen waar ik actief in ben, behalve dan dat ik lid ben van de raad van advies van het RTM-museum in Ouddorp; een overblijfsel van mijn tijd op Goeree.'' Op het moment van dit interview heeft ze haar eerste bestuursvergadering en de jaarlijkse excursie van medewerkers en bestuur al achter de rug. "Vooral die excursie vond ik erg leuk'' zegt Ger. "We hebben enkele SLZ projecten op Schouwen-Duiveland bekeken, toelichting gekregen over de informatieborden over de gekrompen en verdronken dorpen, en het Partridge project. Heel interessant! Wanneer ik 's morgens naar mijn werk vertrek zie ik ze ook wel eens, een groepje patrijzen. Ik kan daar erg van genieten." Aanstaande zaterdag is het Natuurwerkdag... ook dan zal ze van de partij zijn. Bij één van de twee locaties op Tholen, het ''Muiebos, bij Sint Maartensdijk". Ze is hier al een keer eerder aan de slag gegaan. ''Net als de vorige keer, ga ik gewoon lekker meewerken", zegt ze. ''Ik zal mijn SLZ-vest er voor aantrekken. Het spreekt me aan dat SLZ een echte doe-organisatie is". Verder vindt Ger het leuk om in haar, wat schaarse, vrije tijd te wandelen, fietsen en lezen. Na het interview is er nog een minuutje of tien over. Ger pakt haar tablet erbij, wil nog even wat informatie die SLZ directeur Joan van der Velden haar had gemaild doornemen, voor de 'technische dag' echt van start gaat. Ze gaat verder kennis maken met de medewerkers door een rondje te maken in de kantoren, en daarna het veld in: ze heeft er zin in. Mooi dat het daarvoor toevallig deze dag ook nog eens fijn 'technisch weer' is! De Boom In Winter 2017 Stichting Landschapsbeheer Zeeland 7

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2017 | | pagina 9