partners en gedeputeerde Carla Schön- knecht deze samenwerking toepasselijk gevierd met het planten van een hoog- stamfruitboom en enkele struiken als snoeptuin voor bijen, samen met school kinderen en bewoners. Missie en ambitie We gaan samen natuurkennis delen, natuurbeleving bevorderen in de Zeeuwse natuur. Via nieuwe verbindingen met maat schappelijke organisaties werken we aan een grotere bekendheid en waardering. Onze ambitie is om meer mensen in Zeeland in contact te brengen met ons landschap en daar meer kennis over te bie den. Als we onze kennis bundelen tot een nieuw samenhangend aanbod aan natuur- en educatieve activiteiten kunnen we meer deelnemers bereiken. Wel is er meer draag vlak en betrokkenheid nodig, SLZ vrijwilli gers en bewonersgroepen kunnen daar ook een belangrijke rol in spelen. Iedere organisatie deed al veel en werkt nu ook samen aan een verbetering van de vind baarheid van het kennis- en belevingsaan bod. Zo is er de website www.natuurwerk- zeeland.nl waar alle vacatures voor het vrij willigerswerk in het groen op staan. Thema's en doelgroepen De thema's die we samen aanpakken zijn: 'Kind Natuur' en 'Natuur Gezondheid'. Voor Kind Natuur is de ambitie: alle kin deren naar buiten. Zo zetten we in op pro motie van de Zeeuwse natuur als natuurlij ke ruimte voor leren via een gezamenlijk aanbod voor onderwijs waar je het land schap echt beleeft. Wat er te doen is en wat je gedaan zou moeten hebben zullen we Landschapsbeheer Zeeland Lente 2018 Samenwerken aan ons cultuurlandschap 25

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2018 | | pagina 27