Wandelevent 2018 'A. v A U kunt zelf bepalen naar welke project uw geld gaat. Bijvoorbeeld zoals hier in Driewegen (West ZVL), waar een drinkput is gegraven t.b.v. de kamsalamander. U kunt er ook voor kiezen de stichting te benoemen tot (mede)erfgenaam. In dat geval volgt de stichting voor een breukdeel de erfgenaam op in alle rechten en ver plichtingen. Zij moet dan actief betrokken worden bij de afwikkeling van de nalaten schap. Dit brengt voor de stichting veel verplichtingen en risico's met zich mee. Daarom is de stichting in dat geval ver plicht een benoeming tot erfgenaam beneficiair te aanvaarden. Daarmee voor komt de stichting dat zij aansprakelijk zou kunnen worden gesteld voor schulden van een overledene als die hoger zijn dan diens bezittingen. Een legaat of erfstelling moet in een testa ment worden opgenomen. Een testament is altijd een door de notaris opgestelde akte. U kunt daarover contact opnemen met uw notaris. Door: Caroline Geluk, SLZ Woensdag 20 juni jl. waren er op ons jaar lijkse Wandelevent ca. 100 wandelvrijwilli- gers en andere betrokkenen bij Wandel netwerk Zeeland aanwezig. We waren te gast in het Trekkermuseum te 's Graven polder waar de vrijwilligers ons in de watten legden met een heerlijke lunch en natuurlijk ook met het beschikbaar stellen Mooie opkomst in de schuur van het Trekkermuseum Foto: Pieter Voets van hun prachtige locatie! Met verschillen de interessante presentaties die met wandelen te maken hebben en 's middags leuke wandel-excursies, was het een erg geslaagde dag. Wij bedanken ieder die heeft meegeholpen deze dag tot een succes te brengen! Landschapsbeheer Zeeland Zomer 2018 Samenwerken aan ons cultuurlandschap 5

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2018 | | pagina 7