Directeur SLZ Joan van der Velden, Wim Roose, Wethouder Schot van de gemeente Veere en Hans Bostelaar bij de zojuist onthulde tiendpaal. Wim is een teamspeler. Hij betrekt altijd anderen bij zijn acties. Meestal is hij samen met Hans op pad. Het was leuk geweest eens een getal te noemen van hoeveel uur Wim zich voor SLZ al vrijwillig heeft inge zet. Dat blijkt onmogelijk. Naast de geregis treerde uren, zijn er namelijk nog een hele boel meer waar we geen zicht op hebben, maar wel een sterk vermoeden van heb ben. Maakt ook niet uit want waardering kun je ook niet in getallen vatten. Onze waardering is enorm... Waardering voor alle vrijwilligers Wim is niet in voor dit soort waarderingen. Hij haalde danook zijn collega-vrijwilligers erbij, omdat hij vindt dat zij deze prijs ver dienen. Daar heeft hij wel een puntje, maar hij verdient het na al die jaren. Om het 'leed' te verzachten: Wim mag ambassadeur zijn voor alle andere cultuurhistorievrijwilligers, die zich al lange tijd belangeloos inzetten voor SLZ en het cultuurlandschap van Zeeland! Wilt u ook iemand nomineren voor de Gouden Jirizaag? Dat kan. Stuur dan VOOR 1 maart 2019 een e-mail naar caroline.geluk@landschapsbeheerzeeland.nl met daarin informatie over de genomi neerde en waarom u vindt dat hij/zij de Gouden Jirizaag moet winnen, bij voor keur met een anekdote. Let op! Het moet goed en duidelijk naar voren komen wat de reden is dat u hem/haar nomineert, wat zijn/haar kwaliteiten zijn, dat hij/zij voldoet aan de voorwaarden e.d. Met andere woorden: waarom deze persoon of groep zich uitdrukkelijk in de kijker heeft gezet. De jury moet op basis van uw info een keuze maken! De motivatie is dus erg belangrijk. SLZ-medewerkers (die vaak ook als vrijwilliger actief zijn), zijn uitgesloten om de Gouden Jirizaag te winnen. Landschapsbeheer Zeeland Winter 2018 Samenwerken aan ons cultuurlandschap 7

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2018 | | pagina 9