AANNEMINGSBEDRIJF VAN EABBEN De Baeckermat oerderijrestaurant streekpakketwinkel Het resultaat met eilandjes langs de Otheense Kreek. Foto: Chris Louwerse www.vansabbenbv.nl www.debaeckermat.nl 31 (0)115 45 38 32 Vier keer per jaar onderhouden, voorna melijk snoeien, maaien en het plaatselijk verstevigen van het paadje. Twee jaar geleden kwam het water schap met een plan om een gedeelte van de oever van de kreek te gaan repa reren. Er werd een inloopmiddag gehouden voor de buurt. Op de plan nen werd heel de beplanting langs oever van de kreek weggehaald. De oever zou verstevigd worden om toe komstige verzakkingen te voorkomen. Het gehele "moeras" zou zo in het water verdwijnen. Ook van het paadje was niets meer terug te vinden. Ik heb toen bezwaar gemaakt, omdat een uniek wandelpaadje zou verdwijnen. Helaas wilde de gemeente er geen extra geld in steken, maar het waterschap kwam uit eindelijk met een opmerking: "Misschien kunnen we nog iets regelen". Ik had er een zwaar hoofd in, maar er kwam na een tijdje een tekening met eilandjes en bruggetjes. In mijn ogen een hele dure oplossing. Is daar dan wel geld voor? Het is nu helaas geen moeraspaadje meer en voorlopig is het nog een kaal gebeuren. Echter ben ik wel tevreden met het uiteindelijke resultaat. We hopen in de toekomst weer tussen het riet te kunnen lopen en het landschap te beleven. Het waterschap rekent weer op mij om het te onderhouden. Een opbeurend bericht voor iedereen, die ook zoiets mee maakt. Ambachtsweg 6 4458 DA 's-Heer Arendskerke tel. 0113-563551 vansabben@zeelandnet.nl vj.J Westdorpe Landschapsbeheer Zeeland Lente 2019 Samenwerken aan ons cultuurlandschap 17

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2019 | | pagina 19