C j Werkveld Biodiversiteit Door: Lucien Calle, SLZ Behoud en versterking van biodiversi teit zijn kernactiviteiten van SLZ. Zelfs bij projecten die biodiversiteit niet als doel hebben, zoals het beheer van de wandelnetwerken, wordt altijd een natuurvriendelijke werkwijze nage streefd. Uitwisseling van kennis vindt op diverse fronten plaats: publiceren van artikelen, geven van cursussen en informatie bijeenkomsten, opstellen van adviezen en rapporten. Met regio nale partijen zoals particulieren, ter reinbeheerders en gemeenten vindt er een intensieve kennisuitwisseling plaats. Dit werkveld bestaat uit de volgende onderdelen: Regionaal: ondersteuning moni toring, advisering gemeenten en particulieren Provinciaal: projecten voor kam- salamander, steenuil, rugstreep- pad, noordse woelmuis en kwets bare bijen. Deelname Soortwerkgroep Provincie en Platform Bijvriendelijk Zeeland Landelijk: project de Wilde Bijenlinie Europees: Partridge, 2Bconnect en Meer natuur voor pittig fruit DE FRUITTUIN V.O.F. Boomkwekerij en groenbedrijf Lei- en dakbomen zomer- en winter groenblijvend ook bladhoudend Bol- en sierbomen in diverse soorten en maten Fruitbomen in vele soorten en maten, ook hoogstam Oude fruitbomen in soorten en maten Bezorging en plaatsing mogelijk Wij verzorgen ook complete beplantingslijsten. Tevens uw adres voor tuinontwerp, tuinaanleg en onderhoud. Wemeldingse Zandweg 4b, Kapelle T 0113 342944 M 06 11395456 www.defruittuin.com gdfruittuin@zeelandnet.nl Openingstijden: Ma-Di-Wo op afspraak Do-Vr-Za 09.00 - 17.00 uur MOTORZAAG? WWW.R2GROENTECHNIEK.NL GROENTECHNIEK

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2019 | | pagina 10