Interrog M voeren. In 2018 zijn diverse maatrege len uitgevoerd in het kader van het project. Bij Dow Benelux in Terneuzen is in het voorjaar het visdief eiland in de spuikom feestelijk geopend, er was meteen broedsucces met ongeveer nog diverse werkzaamheden op de rol zoals de aanleg van een paar waterpar tijen bij de gemeente Terneuzen en inrichting van tijdelijke natuur bij North Sea Port. 35 broedpaar visdieven. Eind 2018 hebben we op het bedrijfsterrein van Dow naast de hoofdingang 1,7 hectare bloemenweide ingezaaid, in 2019 worden hier nog 3 bijenhotels en panelen bij geplaatst. Binnen het projectonderdeel 'de Groene Koegors' zijn op 2 percelen van de gemeente Terneuzen inrichtingsmaatregelen uit gevoerd. Op een perceel naast Sagro zijn diverse landschapselementen aan gelegd als biotoop voor de steenuil en kamsalamander, tevens is door dit per ceel een wandelroute aangelegd. Een klein perceel naast de tunnelingang van de Sluiskiltunnel is ingericht als akker t.b.v. akkervogels zoals de patrijs, hier is tijdens de partnerbijeenkomst in 2018 een paneel over het project en 'de Groene Koegors' onthuld. In 2019 staan Dit werkveld bestaat uit de volgende onderdelen: Geven van advies en planvorming aanleg en onderhoud landschaps elementen particulieren Samenwerken met bedrijven, bijvoorbeeld via de actie 'boeren planten bomen' of via het project '2B Connect. In 2018 zijn weer diverse onder- houdsprojecten uitgevoerd zoals de abonnementsprojecten in de VOL. Vlas nderen- Nfrdeds nd Landschapsbeheer Zeeland Zomer 2019 Samenwerken aan ons cultuurlandschap 13

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2019 | | pagina 15