Nieuwe medewerkers Door: Nettie Wilderom, SLZ Op 1 april heb ik twee nieuwe collega's gekregen bij SLZ. Aan mij de eer deze mensen te interviewen voor ons kwartaalblad. Altijd leuk! Tessa Jansma, meewerkend voorman Voor me zit een sportieve jonge vrouw, die sinds kort twee a drie dagen per week met een groep beheervrijwilligers van SLZ het veld in gaat. Vandaag heeft ze, bij uit zondering, een kantoordagje. 'Ik ben eigenlijk het liefste buiten bezig' zegt ze. 'Maar vandaag zijn er verschillende verga deringen waar ik bij moet zijn. En binnen kort zal ik waarschijnlijk ook ongeveer 1 dag in de week op kantoor of in de werk plaats gaan werken, in verband met het invoeren van een nieuw uitleensysteem voor ons gereedschap.' In totaal werkt ze vier dagen bij SLZ, voor de periode van Tessa in actie. Foto: Jaap Verhelst een jaar. Het is haar eerste baan die echt in het verlengde van haar MBO opleiding 'Bos en Natuurbeheer' ligt, die ze vorig jaar in Velp heeft afgerond. In de tussentijd heeft ze gewerkt in de paprikakassen in Zuiddorpe en auto's verplaatst bij de havens van Vlissingen. Ze is blij met haar nieuwe baan bij SLZ. 'Ik ben veel buiten aan het werk, het is fysiek werk, en ik kan iets doen voor de natuur. Dat zijn voor mij de redenen geweest om te beginnen aan de opleiding in Velp en het is fijn dat ik dat ik nu echt zo aan het werk ben'. Ze kende de organisatie SLZ nog niet goed voor ze bij ons sollici teerde, ze had er wel eens van gehoord, maar stichting Het Zeeuwse Landschap is bekender. 'Maar het bevalt me goed!' zegt ze. 'De sfeer bij SLZ is prettig, een beetje informeel. Er werken veel betrokken, gemotiveerde mensen, en dat geldt zowel voor de vrijwilligers als het personeel'. In haar vrije tijd fietst ze graag, kampeert ze en doet ze aan indoor klimmen. Sportieve hobby's! Tessa woont in hartje Middelburg met haar vriendin en twee katten. Annemiek Persijn, projectmedewerker En dan is het de beurt aan Annemiek. In tegenstelling tot Tessa kent Annemiek 18

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2019 | | pagina 20