AGENDA I HmK Kijk op www.landschapsbeheerzeeland.nl voor meer informatie over bovenstaande activiteiten. Voor meer natuur educatie activiteiten, kijk op www.natuurinzeeland.nl Stichting Landschapsbeheer Zeeland 27 september 28 september 2 oktober 4 oktober 4 oktober 5 oktober 5 oktober 16 oktober 22 oktober 29 okt, 5 en 9 nov 2 november 2 november 19 november Fruit persen in Middelburg (na aanmelding) Meehelpen met afharken in de duinen van Dishoek Herfstwerkdag Oranjebos Oostkapelle Cursus werken op hoogte voor uilen en roofvogelvrijwilligers in Nisse *0 Cursus werken op hoogte voor fruitsnoeivrijwilligers in Kloetinge Erfgoeddag, fruit persen, determinatie deskundigen, excursies Terneuzen Rondleiding door ZAGRAS begraafplaats Veerstraat Zaamslag 13.30u Cursus werken langs de weg voor SLZ vrijwilligers Slotsymposium j 2BConnect Cursus snoeien hoogstamfruitbomen Walcheren Natuurwerkdag diverse locaties Onthulling herdenkingsmonument Dishoek Cursus zaag- en veltechniek locatie ntb Bij het verschijnen van di! nummer zijn nog met alle activiteiten vastgesteld. Kijk voor de meest actuele versie van onze agenda op www.landschapsbeheerzeeland.nl of bel met 0113-230936. Onze vrijwilligers nodigen wij graag uit om (vee/al gratisdeel te nemen aan onze diverse activiteiten. Echter, enkele activiteiten zijn besloten of voor specifieke groepen en sommige cursussen zijn gericht op beginners of gevorderden. Houd daar rekening mee aub. Heem gerust contact op als u interesse heeft in bovenstaande activiteiten. Bel ons! Tel. 01132309 36.

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2019 | | pagina 19