AGENDA NLDOET NA F 14 januari Zaag- en veltechniek Beveland 15 januari (o.v.b.) Cursus Bijvriendelijke groene schoolpleinen (besloten groep) Nisse 28 januari Netwerkbijeenkomst voedselbossen n.t.b. 1 februari Cursus Hoogstamfruitbomen snoeien Zeeuws-Vlaanderen 10,11,12 februari Herhalingscursus motorkettingzaag (besloten groep) n.t.b. Februari Cursus bomen en struiken herkennen (besloten groep) n.t.b. 14 mei Wandelevent I Tholen 13 en 14 maart NLdoet I Heel Zeeland Wie mee wil doen met NLDoet en aan de slag wil in het groen of bijvoorbeeld een bijenwerkdag wil inplannen op 13 en 14 maart 2020 kan zich nu al aanmelden via www.nldoet.nl Sinds 3 jaar doen in Zeeland bewonersgroepen en vrijwilligersgroepen al mee op NLDoet en maken er een bijenwerkdag van mbv Nederland Zoemt. Doe mee! Werkgroep en dorpsraad Noordgouwe werkt aan de aanleg van een bijenplek op NLDoet. Foto: Sylvia Tuinder Kijk op www.landschapsbeheerzeeland.nl voor meer informatie over bovenstaande activiteiten. Voor meer natuur educatie activiteiten, kijk op www.natuurinzeeland.nl I -V Stichting Landschapsbeheer Zeeland Bij het verschijnen van dit nummer zijn nog niet alle activiteiten vastgesteld. Kijk voor de meest actuele versie van onze agenda op: www.landschapsbeheerzeeland.nl of bel met 0113-230936. Onze vrijwilligers nodigen wij graag uit om (veelal gratis) deel te nemen aan onze diverse activiteiten. Echter, enkele activiteiten zijn besloten of voor specifieke groepen en sommige cursussen zijn gericht op beginners of gevorderden. Houd daar rekening mee aub. Heem gerust contact op als u interesse heeft in bovenstaande activiteiten. Bel ons! Tel. 01132309 36.

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2019 | | pagina 19