AGENDA jSMreSS -JJ Excursie buitenlui actief, Zeeuwse erven (via De Zeeuwse Natuur) Zaamslag Excursie buitenlui actief, historische buitenplaats (via De Zeeuwse Natuur) Oostkapelle Excursie Ken je erf, thema 'hommels' (via De Zeeuwse Natuur) Middelburg Excursie kamsalamander/boomkikker (via De Zeeuwse Natuur) Kruisdijkschans Excursie waterbeestjes/amfibieën voor scholen (via De Zeeuwse Natuur) Vogelwaarde Excursie buitenlui actief, Zeeuws erf (via De Zeeuwse Natuur) Nisse Zomercursus bomen en struiken herkennen voor vrijwilligers Zuid-Beveland Excursie cultuurhistorie voor vrijwilligers Zuid-Beveland 4 juni 30 juni In verband met het maatregelen vanwege het corona-virus kunnen activiteiten vervallen. De laatste informatie over de activiteiten is terug te vinden op de website van www.landschapsbeheerzeeland.nl Voor meer natuur educatie activiteiten, kijk op www.natuurinzeeland.nl Bewaarexemplaar Stichting Landschapsbeheer Zeeland het verschijnen van dit nummer rijn nog niet alle activiteiten vastgesteld. Kijk voor de meest actuele versie van onze agenda op: www.landschapsbeheerzeeland.nl of bel met 0113-230936. Onze vrijwilligers nodigen wij graag uit om (veelal gratis) deel te nemen aan onze diverse activiteiten. Echter, enkele activiteiten zijn besloten of voor specifieke groepen en sommige cursussen zijn gericht op beginners of gevorderden. Houd daar rekening mee aub. Neem gerust contact op als u interesse heeft in bovenstaande activiteiten. Bel ons! Tel. 011323 09 36.

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2020 | | pagina 19