Boekje Bevrijdingspad Landschapsbeheer Zeeland Lente 2022 Samenwerken aan ons cultuurlandschap 31 opgenomen in relatie tot de Slag om de Schelde. In meerdere etappes die door Zuid-Beveland en Walcheren voe ren, kunt u veel te weten komen over deze veelbewogen periode uit de geschiedenis van Zeeland. Dit boekje is voor 10,- te koop bij SLZ en ver schillende boekhandels, musea en toeristische informatiepunten op Zuid-Beveland en Walcheren. Heel Zeeland Zoals in het begin is aangegeven is bijna heel Zeeland 'bedekt' met het wandelnetwerk. Maar dat duurt niet meer lang. Vanaf 2023 is ook de laatste 'witte vlek' weggewerkt en kunt u ook terecht in de gemeente Reimerswaal! Ervaar hier onder andere het unieke weidevogelgebied 'De Yerseke Moer, beleef in meerdere dorpen de gevol gen van de watersnoodramp in 1953, of maak de doorsteek van het Hart van Zeeland naar Noord-Brabant. Meehelpen SLZ vindt het ontzettend fijn als wan delaars mee willen helpen om de routes met hun bewegwijzering intact te houden. Dit kan door middel van het daadwerkelijk uitvoeren van onder houdswerkzaamheden, maar de meest eenvoudige manier is wel het doorge ven van meldingen. Mocht u tijdens een wandeling iets tegenkomen wat niet klopt of wat aan verbetering toe is, schroom dan niet om dit te melden bij info@landschapsbeheerzeeland.nl. Deze meldingen zijn erg belangrijk voor ons om het wandelnetwerk goed toegankelijk te houden. Wilt u nog meer doen, dan kunt u vrij williger worden voor ons wandelnet werk. Zo kunt u als controleur enkele keren per jaar een gedeelte van het netwerk nalopen om te zien of alles nog intact is. Verder is in iedere regio een groepje vrijwilligers actief die onderhoudswerkzaamheden doen. Op hun beurt wordt dit werk door vrijwilligers gecoördineerd. Al deze vrijwilligers zijn zeer belangrijk om er voor te zorgen dat het wandelnetwerk goed blijft functioneren. U bent van harte welkom! Ga goed voorbereid op pad Niet alle paden zijn toegankelijk met honden. Een deel van de paden gaat

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2022 | | pagina 31