imb i'i l/Vfst u dat. ^fotowedstrijd jubileum Landschapsbeheer Zeeland Najaar 2022 Samenwerken aan ons cultuurlandschap 7 6 Om het jubileum van Landschapsbeheer Zeeland te vieren, is het jubileumjaar op 27 september 2022 van start gegaan met een taartje en hopen we het met u allen af te sluiten met een Landschaps- festival (publieksdag en symposium) op 10 juni 2023. We hebben verschillende ideeën en hopen hier ook financiering voor te vinden, want dan komt er een boekje over 40 Zeeuwse landschapselementen; komt NK maaien met de zeis naar Zeeland; komt er een Fotoprijsvraag waarin we op zoek gaan naar het SLZ logo In het echt' komt er een Promotiefilmpje doen we een kleine toer langs Zeeuwse gemeentes en sluiten we af met een studiereis voor personeel. Als je ons logo bekijkt, zie je een la nd schap. Of eigenlijk twee, een weerspiegeling ervan in het water. Het zou zo maar een Zeeuws land- schap kunnen zijn van een dorps gezicht met kerktoren en molen. Vind je niet? SLZ is op zoek naar foto's van een vergelijkbaar landschap in onze provincie (met of zonder weerspie geling). Wij dagen Zeeuwen uit om dit uitzicht te vinden in Zeeland en dit te bewijzen met een foto. Stuur je foto naar info@landschapsbeheerzeeland.nl onder vermelding van je naam en telefoonnummer én de locatie waar de foto gemaakt is. De winnende foto wordt bekend gemaakt tijdens ons Landschaps- festival op 10 juni 2023. Foort Minnaard de eerste "directeur" was, waarna Sjaak Herman als eerste betaalde medewerker in dienst werd genomen? de stichting aanvankelijk als dienst bij Het Zeeuwse Landschap (HZL) werd onder gebracht? Na enige tijd werd besloten dat de stichting zelf standig moest gaan opereren. I J de eerste huisvesting op een zolderkamertje was op de grote markt in Goes bij Zeeuwse Landbouw Maatschappij. Daarna verhuisden we naar de v.d. Spiegelstraat in Goes, later naar Ravelijn de Groene jager en nog later naar het pand aan Klein Frankrijk.

Landschapsbeheer Zeeland - de Boom in | 2022 | | pagina 4