O z LU UI N O N LU Q. O LU LU O CO 1 2 3 4 5 bonnen Andrej Rublev een film van Tarkowski over de zin van scheppend werk. Meccano Middelburg: 16 t/m 19, 21 en 22 januari (normale toegangsprijs f. 10,-) inleveren aan de kassa. Deze bon is goed voor een korting van f. 2,50 op Andrej Rublev Folkloristisch Danstheater 20 dansers en denseresssen, met orkest Trouw: Seizoenen stijlvol in dans verbeeld de Volkskrant: Authentieke volksdans aantrekkelijk gebracht. Goes: vrijdag 17 januari Zierikzee: zaterdag 18 januari (Normale toegangsprijzen: f. 18,-; GJ P/Pas 65 f. 13,- Deze bon is goed voor een korting van f. 5,- op Het Folkloristisch Danstheater Vermelding in deze agenda is alleen mogelijk als de gegevens voor de 5de van de maand voor plaatsing bij de redactie binnen zijn. muziek FILM MUZIEK FILM MUZIEK FILM THEATER MUZIEK LITERATUUR FILM FILM mooiemoeitekortingsbonmooiemoeitekortingsbonmooie mooiemoeitekortingsbonmooiemoeitekortingsbonmooie mooiemoeitekortingsbonmooiemoeitekortingsbonmooie mooiemoeitekortingsbonmooiemoeitekortingsbonmooie Deze toptien is samengesteld door Boekhandel Fanoy in Middelburg. Bepalend was het aantal verkochte exemplaren van half november tot half december. Hierin verwerkt zijn dus de Sinterklaas-aankopen. Tussen haakjes de plaats op de toptien van de vorige maand. 1. (10) Patrick Süskind, Het Parfum (Bert Bakker) De geschiedenis van een moordenaar-'n sprankelende roman, sprookjesachtig en tegelij kertijd verschrikkelijk angstaanja gend. 2. (-) Günther Wallraff, Ik (Ali) (Van Gennep) 3. (4) Renate Rubinstein, Nee heb je (Meulenhoff) 4. (1) Harry Mulisch, Hoogste tijd (Bezige Bij) 5. (-) Keri Hulme, Kerewin (Feminis tische Uitgeverij Sara) 6. (3) Maarten 't Hart, De huismees ter (Arbeiderspers) 7. (-) Van Kooten en De Bie, De Bescheurkalenderagenda (Harmonie) 8. (-) Pieter Lakeman, Pauline van de Ven, Failliet op krediet (De Haan) 9. (-) Hans Warren, Meulenhoffs dagkalender Nederlandse Poëzie (Meulenhoff) 10. (-) Zeeland in dit tijdsgewricht (Rijn-Schelde Instituut/Fanoy Boeken) verwacht in de toptien van volgende maand: Dr. L. de Jong, Het Konink rijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog 11b 2(Staatsuitgeverij) Op stap in de zak (Pitman/Fanoy) -over de zak van Zuid-Bevelgnd KINDER- EN JEUGDBOEKENTOPTIEN Direct na verschijnen op nummer één: Wim Hofman, Straf en zeven andere verhalen over kinderen die treurige, avontuurlijke, vrolijke of spannende dingen meemaken. 1. (-) Wim Hofman, Straf (Van Holkema en Warendorff) 2. (6) Thom Roep en Co Loerakker, Van nul tot nu 2 delen (Oberon) 3. (4) Querido's Kinderboekenka lender 1986 (Querido) 4. (1) Roald Dahl, Boy (De Fontein) 5. (2) Eric Carle, Rupsje nooit- genoeg, mini editie (J.H. Gottmer) 6. (-)Jacques Vriens, Dagmar Stam, Dag, Sinterklaasje (Van Holkema en Warendorff) 7. (7) Thea Beekman, Kinderen van moeder aarde (Lemniscaat) 8. (-) Ingrid en Dieter Schubert, Platvoetje (Lemniscaat) 9. (-) Els Olden, Versjes uit de oude tijd (De Fontein) 10. (-) Willem Wilmink, Waar het hart vol van is -een schriftelijke cursus dichten- (Van Holkema en Warendorff) verwacht: Jacques Vriens, O, denne boom (Van Holkema en Warendorff) Alle evenementen zonder worden nader toegelicht onder de desbetreffende rubriek (film, theater, enz.) Evenementen zonder nadere toelichting: Evenementen, die warme aandacht krijgen in de eerste helft van mooie moeite In de Middelburgse filmtheaters Meccano en Electro draaien dagelijks films (in Electro de zondag uitgezonderd). De film programma's kunnen wijzigin gen ondergaan. Bel in geval van twijfel de filmlijn: 01180-33414. woensdag: Nieuwjaarsconcert met Harry de Wit piano en Pauline Daniels, dans; Jasper van 't Hof, pianosolo Steve Lacy Trio Willem Breuker Kwartet Vestzaktheater Vlissingen 16.00 uur Toegang f 12,50; Donateurs f 7,50 Organisatie: Stichting Nieuwe Muziek Desperately seeking Susan (o.v.b., anders Emerald forest) Regie: Susan Seidelman met onder meer Madonna Meccano Middelburg 19.00 uur Toegang f 7,50 Organisatie: Stichting Film theaters Middelburg donderdag: Nieuwjaarsconcert met Vera Beths, viool en Reinbert de Leeuw, piano Strijktrio Ernst Reijseger Centrum Nieuwe Muziek, Kloveniersdoelen .Middelburg 20.30 uur Organisatie Stichting Nieuwe Muziek Desperately seeking Susan (o.v.b., anders Emerald forest) Regie: Susan Seidelman met onder meer Madonna Meccano Middelburg 19.00 uur Toegang f 7,50 Organisatie: Stichting Film theaters Middelburg Kindergarten Regie: Jevgeni Jevtoesjenko Electro Middelburg 20.30 uur Toegang f 8,50 Organisatie: Stichting Film theaters Middelburg nz vrijdag Nieuwjaarsconcert met groep Comecon (Tibor Szemzö en Péter Forgac uit Hongarije) Muziek video en performance Frankie Douglas Sextet (Ernst Reijseger-cello, Michael Moon- sax en klarinet, Sean Bergin- sax, Frankie Douglas-gitaar, Lesley Jozef-basgitaar, Alain Porves-slagwerk) Centrum Nieuwe Muziek, Kloveniersdoelen Middelburg 20.30 uur Organisatie: Stichting Nieuwe Muziek Dubbelconcert Norris Rini Schilders Folkmuziek Razzmatazz Souburg 20.30 uur Toegang f 10,-; kaarten reser veren bij Ad Lijnse, 01100-30168 Organisatie: Razzmatazz Desperately seeking Susan (o.v.b., anders Emerald forest) Regie: Susan Seidelman met onder meer Madonna Meccano Middelburg 19.00 uur Toegang f 7,50 Organisatie: Stichting Film theaters Middelburg Paris-Texas Regie: Wim Wenders 't Beest Goes 21.00 uur Toegang f 6,- Organisatie: 't Beest Kindergarten Regie: Jevgeni Jevtoesjenko Electro Middelburg 20.30 uur Toegang f 8,50 Organisatie: Stichting Film theaters Middelburg —zaterdag: De zwevende gloeilamp van Woody Allen door De Zeeuwse Komedie Regie: Edo Douma Vestzaktheater Vikingen 20.00 uur Organisatie: De Zeeuwse Komedie De Piek's Proeflokaal met Car Trouble De Piek, Vlissingen 22.00 uur Toegang: gratis Organisatie: De Piek Boekenruilbeurs Winkelgalerij Cité, Noordstraat 45, Axel vanaf 10.00 uur The emerald forest Regie: John Boorman Amerika/kleur Leeftijd vanaf 12 jaar Filmtheater Meccano, 15.00 uur Toegang f 6,- Desperately seeking Susan (o.v.b., anders Emerald forest) Regie: Susan Seidelman met onder meer Madonna Meccano Middelburg 19.00 uur Toegang f 7,50 Organisatie: Stichting Film theaters Middelburg Kindergarten Regie: Jevgeni Jevtoesjenko Electro Middelburg 20.30 uur Toegang f 8,50 Organisatie: Stichting Film theaters Middelburg :zondag: The emerald forest Regie: John Boorman Amerika/kleur Leeftijd vanaf 12 jaar Filmtheater Meccano, 15.00 uur Toegang f 6,- Desperately seeking Susan (o.v.b., anders Emerald forest) Regie: Susan Seidelman met onder meer Madonna Meccano Middelburg 19.00 uur Toegang f 7,50 Organisatie: Stichting Film theaters Middelburg Paris-Texas Regie: Wim Wenders De Klomp Ovezande 20.30 uur Toegang f 6,-; Leden f 4,- Organisatie: De Klomp Paris-Texas januari 47

Mooie moeite / Uitblad voor Zeeland | 1986 | | pagina 25