Een fraai blad op tafel een sprekend werkstuk tegen de muur BON Q Z LU LU N CO O N LU LU O co 1 2 Inwoners van Zeeuws-Vlaanderen, die een abonnement nemen op mooie moeite, kunnen profiteren van een GRATIS ABONNEMENT OP DE KUNSTUITLEEN van Galerij Bellemans, Oosterstraat 11, Axel gedurende een half jaar. februari Vermelding in deze agenda is alleen mogelijk als de gegevens voor de 5de van de maand voor plaatsing bij de redactie binnen zijn. Alle evenementen zon der worden nader toe gelicht onder de desbe treffende rubriek (film, theater, enz.) Evenementen zonder nadere toelichting; Evenementen, die warme aandacht krijgen in de eerste helft van mooie moeite In de Middelburgse film theaters Meccano en Electro draaien dage lijks films (in Electro de zondag uitgezonderd). De filmprogramma's kunnen wijzigingen ondergaan. Bel in geval van twijfel de filmlijn: 01180-33414. Electro gesloten op: zaterdag 22 februari en iedere donderdag. THEATER MUZIEK FILM Gandhi JEUGD FILM JEUGD voordeelbon mooiemoeitevoordeelbonmooiemoeitevoordeelbonm Het abonnement geeft recht op het lenen van steeds een werk tot een waarde van 300 gulden in die periode. De Ieenkosten zijn per maand 5 gulden, dus u spaart 6 maal 5 is dertig gulden uit. Waarmee een abonnement op mooie moeite gratis is. Het abonnement op de kunstuitleen geldt alleen als u zich via deze bon abonneert. naam: adres: postcode: woonplaats: abonnee vanaf maand: Deze bon opsturen naar Stichting Kunstpromotie Zeeland, Postbus 303, 4330 AH Middelburg. voordeelbonmooiemoeitevoordeelbonmooiemoeitevoordeelbonrr Deze toptien is samengesteld door Boekhandel Fanoy in Middelburg. Bepalend was het aantal verkochte exemplaren van half december 1985 tot half januari 1986. Tussen haakjes de plaats op de toptien van de vorige maand. 1. (-) Dr. L. de Jong, Het Koninkrijk der Nederlanden in de Tweede Wereldoorlog 11B (Staatuitgeverij) 2. (1Patrick Süskind, Het Parfum. De geschiedenis van een moordenaar (Bert Bakker) 3. (3) Renate Rubinstein, Nee heb je (Meulenhoff) 4. (-) Grafische technieken (Teleac) 5. (2) Günther Wallraff, Ik (Ali) (Van Gennep) 6. (-) Dr. H.M. Kuitert, Alles is politiek, maar politiek is niet alles (Ten Have) 7. (5) Keri Hulme, Kerewin (Feminis tische Uitgeverij Sara) 8. (7) Van Kooten en de Bie, De Bescheurkalenderagenda (Har monie) 9. (-) Op stap in de zak (Pitman-Fanoy Boeken) 10. (9) Hans Warren, Meulenhoffs dagkalender Nederlandse Poëzie (Meulenhoff) KINDER- EN JEUGDBOEKEN TOPTIEN 1. (1) Wim Hofman, Straf en zeven andere verhalen (Van Holkema Warendorff) 2. (-) Christophe Gallaz, Roosje Weiss (illustraties van Roberto Innocenti) (Casterman). Roosje Weiss is het eerste geïllus treerde kinderboek dat zonder om wegen, maar ook op tedere inge houden manier het leven van een klein (Duits) meisje laat zien dat de waanzin van de oorlog ontdekt. Sobere tekst, prachtige illustraties, voor kinderen vanaf zes jaar, maar eigenlijk voor iedereen. 3. (2) Thom Roep en Co Loerakker, Van nul tot nu, 2 delen (Oberon) 4. (5) Eric Carle, Rupsje Nooitgenoeg mini-editie (J.H. Gottmer) 5. (4) Roald Dahl, Boy (De Fontein) 6. (-) Jaques Vriens, O, denneboom (Van Holkema Warendorff) 7. (8) Ingrid en Dieter Schubert, Platvoetje (Lemniscaat) 8. (-) Leo Lionni, 't Is van mij, een fabel (Ankh-Hermes) 9. (-) Joke van Leeuwen, Sus en Jum (Omniboek) 10. (-) Jan Ormerod, Het verhaal van Kipje Snip (C. de Vries-Brouwers) zz zaterdag: De Zeeuwse Komedie met de improvisatie De mooiste dag Regie: Willem Huybreghs Vestzaktheater Vlissingen 20.00 uur Organisatie: De Zeeuwse Komedie Paul van Vliet one man show Life Concertzaal Zierikzee 20.00 uur Toegang f 27,50; CJP/Pas 65 f 22,50, beperkt aantal kaarten telefonisch reserveren via 01110-2192 Organisatie: Uit in Zeeland Veel succes, mevrouw! blijspel van Ted Willis door Kitty Jansen, André van den Heuvel, Allard van der Scheer, Dolf de Vries en Erik Koningsberger Cultureel Centrum de Halle, Axel 20.00 uur Toegang f 15,-; CJP/Pas 65 f 12,50, kaarten bij postkantoren Axel, Zuiddorpe en Koewacht Organisatie: Werkgroep Cultureel Contact Axel The Moodists Australisch hard 't Beest Goes 22.00 uur Toegang f 10,-; in voorverkoop bij 't Beest f 7,50 Organisatie: 't Beest Regie: Richard Attenborough Electro Middelburg 20.30 uur Organisatie: Stichting Filmtheaters Middelburg Sydney an der Wupper Regie: Bettina Woernle Duitse ondertiteling i.k.v. Film en. Eksperiment Centrum Nieuwe Muziek, Kloveniersdoelen Middelburg 21.00 uur Toegang: gratis Organisatie: Stichting Nieliwe Muziek i.s.m. Goethe Institut In de ban van de ring Regie: Ralph Bakshi, tekenfilm voor kinderen vanaf 12 jaar Meccano Middelburg Toegang f 4,- Organisatie: Stichting Filmtheaters Middelburg ^zondag: Lezing over Indiase cultuur in Ladakh. Film Sydney an der Wupper-Dreamtime van Bettina Woenle en Meryl Tankard Kloveniersdoelen Middelburg, 20.00 uur Toegang: gratis Organisatie: Nieuwe Muziek Verzet naar 1 febr.HÜ! In de ban van de ring Regie: Ralph Bakshi, tekenfilm voor kinderen vanaf 12 jaar Meccano Middelburg Toegang f 4,- Organisatie: Stichting Filmtheaters Middelburg De bijna volledige spelersgroep van De Zeeuwse Komedie voor De mooiste dag Foto Ruben Oreel ffWfebruari 51

Mooie moeite / Uitblad voor Zeeland | 1986 | | pagina 28