attena inti archi goed wonen inlerieurveiTDrging/binnenhuisarchilBCtuur schep ruimte binnen de buitenmuren, wij tonen u de binnen huisarchitectuur voor uw huis kantoor, het is een onderdeel van ons werk u vakkundig, gratis, te adviseren. jac. altena 4381 RP vlissingen scheldestraat 25-29 telefoon (01184)1 34 76 mooie moeite inhoud; Inhoud Festival Nieuwe Muziek pag 6 -Frits Lagerwerf sprak manager Ad van 't Veer: 'Het Festival is de bakermat geweest van vele ideeën voor het Holland Festival. -Claveniste Elisabeth Chojnacka: Eigentijdse kunst bevindt zich in een ghetto -Componist Jan Boerman: Muziek uit een computer vind ik niet relevant. -De Amerikaanse componist Morton Feldman onderhoudt Jean Quist over zijn zachte onderbrekingen van de stilte. Boulevard of Broken Dreams pag 17 -Een 'hoogst amusante' voorstelling van het Werkteater: Epifanie. Een botsing tussen het platvloerse en het streven naar het hogere. -Componist Dies le Due als machineklankwerker in de Scheldehal. -Shusaku &Dormu dance theater, Medio Mei en andere evenementen. Straatfestival pag 35 -Vera Vingerhoeds van 5 Slag 1 Wijd: Speelt iemand sax, dan draait Hilversum 3 dat gegarandeerd weg. -Zangeres/tuba-speelster Patricia Bey sens: In de Duitse liederen vind ik me in de tekst, in jazz kan ik me muzikaal helemaal uitleven. -Dana Gillespie, Gilija Amagasaki, British Events en andere evenementen. -Parel aan de Schelde, Zeemeeuw en andere beelden. Gratis concerten pag 56 -De grote-dirigenten. Hun muziek is altijd te horen. Guido Eckhardt pag 59 -Een belastingenvelop, wikkel van een koetjesreep, lucifersdoosje: de etsen van Guido Eckhardt en dagelijks drukwaar als ontwerp voor kunst. Te zien op kunstbeurs en Grafiek Gala 86. Kunstbeurs pag 74 -De deelnemende kunstenaars en galerieën van de grootste tentoonstelling die ooit in Zeeland wordt gehouden. Tentoonstellingen pag 75 -In de Grote Kerk van Goes zijn interessante tentoonstellingen te zien deze zomer. André Oosthoek zag de juni-tentoonstelling: van Europees niveau. Nieuws pag 83 -Een provincie van oude stadjes, ringsteken en het Westkappels Dameskoor? Menig toerist is daarmee niet meer tevreden. Cultuur als handelswaar. Muziek pag 88 -Heldentenor Adriaan van Limpt zingt met Annegeer Stumphius bij het Zeeuws Orkest. 'Kiezen voor opera is kiezen voor een eenzaam bestaan', -concerten Film pag 93 -Twee zalen in het Schuttershofcomplex in Middelburg zorgen voor een stevi ger en economisch draagvlak dan een. -Van onze man in Cannes: een bespreking van een aantal vertoonde films. Adressen, openingstijden, enzovoorts. Uitneembare poster met agenda voor het gemak. Het septembernummer van Mooie Moeite bevat voor zover mogelijk voor uitblikken op het komende seizoen. Het theaterbureau Uit in Zeeland krijgt ruimte in dat nummer voor het opnemen van het programma 86-87. Een groot aantal voorstellingen zal weer in abonnement worden verkocht. De oplaag zal met het oog op een ruime verspreiding van het theater programma met 2.500 worden verhoogd tot 6.000 stuks. advertentie 4 ffffl zomer mooie moeite zomernummer 1986 maandelijks kunstmagazine voor zeeland, verschijnt tien keer per jaar in opdracht van de stichting Kunstpromotie zeeland, postbus 303, 4330 ah middelburg redactie: ad de jong medewerkers: marian buijs, albert kok, jean quist jr. thea everaers. redactieadres: molendijk 46, 4339 ad nw.- en st. joosland 01182-2741 of 01180-26043 informatie en agenda-gegevens moeten uiterlijk de vijfde voor de maand van verschijning bij de redactie binnen zijn. een abonnement kost dertig gulden per jaar. abonnee worden is simpel: stort dertig gulden op postgiro 26 41 959 ten name van mooie moeite, postbus 303, 4330 ah middelburg adreswijzigingen gaarne tijdig doorgeven via de postbus. advertenties moeten uiterlijk de eerste van de maand voor verschijning binnen zijn bij het redactie-adres, publiciteit en promotie: Luc Markies kantoor nieuwendijk 15a, Vlissingen, tel. 01184 16588/12145 vormgeving: trudi warns reproductie: jo jobse drukwerk: drukkerij zoeteweij yerseke copyright: uitgeverij het loon van de moeite i.o. fflfflzomerS

Mooie moeite / Uitblad voor Zeeland | 1986 | | pagina 3