->i inschrijfbon bon Aanvraagbon voor uw theaterabonnement 1986/1987 Korting Reservekeuze Kwartetten en trio's (zie pagina 26) Het invullen van de bon Voorstellingen Theater Compleet - Voorkeur (positie 11) Aantal plaatsen normaal (positie 12) Aantal plaatsen CJP/Pas 65 (positie 13) Jaarabonnement 'Mooie Moeite' Aangetekend verzenden Inzenden Toewijzing en verzending Wijze van betaling - - - - I U heeft bepaald voor welke voorstellingen u kaarten wilt bestellen en staat op het punt de aanvraagbon in te vullen. Wij adviseren u eerst aandachtig onderstaande tekst te lezen en hopen dat u met enkele 'regels' rekening zult houden. Dit alles voorkomt onnodige verwarring en bespoedigt een snelle afwikkeling van uw aanvraagbon. ledereen kan kaarten bestellen; u hoeft dus nergens lid van te zijn! De enige voorwaarde is dat u minimaal 3 voorstellingen per persoon afneemt - dit noemen we een 'theaterabonne ment'. Met dit abonnement bent u nu reeds verzekerd van plaatsen en geniet u bovendien een aantrekkelijke korting ten opzichte van de eventuele losse verkoop. Bestellingen worden in volgorde van binnenkomst verwerkt. Net als vorig seizoen wordt er bij overtekening dus niet meer geloot maar geldt: 'Wie het eerst komt, die het eerst maalt!'. U kunt het gehele seizoen dooreen abonnement aanvragen, maar hoe later u dit doet, des te groter de kans dat bepaalde voorstellingen reeds eerder in abonnement zijn uitverkocht. Uiterlijke bestelling: tot 14 dagen vóór het eerste evenement van uw abonnementsaanvrage. U stelt zelf uw abonnement samen en bent daarbij niet gebonden aan voorstellingen in één plaats of regio. U verplicht zich tot afname van alle opgegeven voorstellin gen. U ontvangt bij aanvraag van een theaterabonnement een korting van 2,50 per persoon per voorstelling ten opzichte van de losse kaartverkoop. Dit geldt ook voor houders van een CJP of Pas 65. De in deze Uit-krant vermelde toegangsprijzen zijn 'abonnementsprijzen' (in losse verkooop/2,50hoger). De korting is er dus al af. Het is raadzaam -vooral bij voorstellingen waarvooreen grote belangstelling bestaat- een reservekeuze op te geven. Maak uw keuze uit: - dezelfde voorstelling op een andere datum; - dezelfde voorstelling in een andere plaats; - een andere voorstelling. Is de reservekeuze opnieuw een grote 'publiekstrekker', dan loopt u de kans dat ook deze voorstelling 'overtekend' wordt. Ook hier geldt: hoe eerder u uw abonnement bestelt, des te groter de kans dat u alle voorstellingen van uw keuze krijgt toegewezen. Is door overtekening uw abonnement inkompleet geworden (d.w.z. minder dan 3 voorstellingen), dan zullen wij kontakt met u opnemen, om -indien gewenst- uw abonnement weer aan te vullen. Bestelt u één of meerdere kwartet- of trio-series, dan ontvangt u voor elke voorstelling van de betreffende serie een apart toegangsbewijs. Op de nota worden de 4 of 3 voorstellingen van een kwartet resp. trio apart vermeld. Wellicht ten over vloede: 1 trio of 1 kwartet geldt natuurlijk ook als een abonnement. 24 Posities 2-7: niet invullen. Posities 8-94: spreken voor zich. 1986/1987 Posities 8-10: 3 cijfers van het voorstellingsnummer van uw (eerste) keus. Posities 15-17: 3 cijfers van uw reservekeus (zie hiernaast). Attentie! Een voorstellingsnummer mag maar éénmaal op de bon voorkomen, als eerste keus of als reservekeus. Bij een aantal Middelburgse voorstellingen is het mogelijk uw avondje uit te kombineren met een prima theatermenu in het restaurant van de Schouwburg. Zodoende ontstaat een gezel lig avondje 'Theater Compleet'. Meer informatie hierover vindt u op pagina 30. Indien u van deze mogelijkheid gebruik wenst te maken, verzoeken wij u achter het voorstellingsnummer in kwestie de letters TC te vermelden. Voorbeeld: u bestelt kaarten voor Seth Gaaikema en reserveert tegelijk voor het bijbehorende theatermenu door in te vullen 021TC. De kosten van het theatermenu 29,50 per persoon) zullen automatisch op de faktuur dus, in rekening worden gebracht. Zierikzee: alleen voorde voorstellingen in de Concertzaal kunt u een voorkeur aangeven: zaal-1, balkon-2. Middelburg: alleen voorde voorstellingen in de Schouwburg kunt u uw voorkeur invullen: zaal-1, balkon-2, loge-3. Goes: niets invullen. Voor gehandicapten wordt een aantal plaatsen gereserveerd. Om van deze regeling gebruik te kunnen maken dient in de kolom 'voorkeur' voor audio-visueel gehandicapten het cijfer 4 en voor rolstoelgebruikers het cijfer 5 te worden ingevuld. Positie 12 ook gebruiken bij kindervoorstellingen. Positie 13 uiteraard alleen invullen als u in het bezit bent van een geldig Cultureel Jongeren Paspoort of een Pas 65. 'Mooie Moeite' is het fraai verzorgde Uit-blad dat maandelijks van september tot en met juni verschijnt. 'Mooie Moeite' informeert u iedere maand middels 50 tot 60 pagina's uitge breid en objektief over het gehele Zeeuwse podiumgebeuren. Over theater en muziek, maar ook over film en beeldende kunst in Zeeland. Een overzichtelijke maand-agenda, inhou delijke informatie, interviews, achtergrond reportages -u vindt het allemaal in 'Mooie Moeite'. Een jaarabonnement kost slechts 30,00. Indien u zich van maandelijkse toezending wilt verzekeren, maakt u dit dan kenbaar door in kolom 13 het woordje 'nee' door te halen. Wilt u dat uw plaatsbewijzen aangetekend worden verzonden, dan verzoeken wij u dit onderaan de bon kenbaar te maken. Zend de bon in gefrankeerde enveloppe 0,75!) naar: Uit in Zeeland. Postbus 124, 4330 AC Middelburg en doet u dit-om teleurstelling te voorkomen- zo spoedig mogelijk. Wij verwerken de bestelbonnen op volgorde van binnenkomst en doen dit zo snel mogelijk. Alle aanvragers ontvangen van ons een faktuur waarop het verschuldigde bedrag gespecifi ceerd wordt. Op deze faktuur staat tevens vermeld hoe u kunt betalen. Wij verzoeken u het verschuldigde bedrag zo spoedig mogelijk na ontvangst van de faktuur te betalen, waarna wij u uw plaatsbewijzen zullen toezenden. Wij verzoeken u de plaatsbewijzen zorgvuldig te bewaren, omdat bij verlies e.d. geen vervangende kaarten of enigerlei vergoeding gegeven Kan worden! Mocht u door dringende omstandigheden eventueel verhin derd zijn een voorstelling te bezoeken, dan bestaat bij uitzon dering wel de mogelijkheid om, in overleg met Uit in Zeeland, uw kaarten 'om te ruilen' tegen plaatsbewijzen van een andere voorstelling naar keuze. Belt u in dat geval naar (01180)- 15256. Restitutie kan echter in geen geval plaatsvinden. Wacht u met betalen totdat u van ons een faktuur heeft ontvangen. Zend dusa.u.b. in geen geval geld of chèquesmee met uw aanvraagbon! Na ontvangst van de nota kunt u het te betalen bedrag in één keer overschrijven naar onze rekening bij de Rabobank te Middelburg. U kunt echter ook in twee of drie termijnen betalen. Zend ons in dat geval (na ontvangst van de nota) twee of drie betaalkaarten of cheques. De eerste wordt direkt, de tweede half december en de derde half januari verzilverd. Zend ons géén overschrijvingskaarten of -formu lieren van uw giro of bank, deze zijn namelijk niet gegaran deerd. Kontant betalen van de nota is niet mogelijk! AANVRAAG VOORSTELLINGEN IN ABONNEMENT SEIZOEN 1986/1987 (S.v.p. invullen in blokletters) 27 U KUNT OOK TELEFONISCH INSCHRIJVEN Van vrijdag 29 auguitus t/m vrijdag S tap tam bar is hot ook mogolijk tijdens werkdagen van 9-17 uur toiefonsch uw abonnement te basteHan. BEL (01180) 11511 ACHTERNAAM 30 ADRES POSTKODE TELEFOON 25 2629 voorletters 51 52 57 58 PLAATS 73 74 84 85 94 BANK/GIRO (alvorens verder in te vullen adviseren wij u de toelichting te raadplegen) E 3 E VOORS1 nummer rELLING: datum titel voorkeur 1-zaal 2-balkon 3-loge aantal plaatsen normaal aantal plaatsen cj p/pas 65 (niet invullen) voorstelt, nummer reserve keus -■ administratiekosten f 3,50 jaarabonnement Mooie Moeite 10 nummers voor 30 gulden J'a y^nee aangetekend verzenden (f 7,00): ja/nee Wenst u meer dan 9 voorstellingen, voeg dan bij deze aanvraagbon een apart vel met daarop de overige verlangde evenementen. De aanvraagbon inzenden naar: Datum: Uit in Zeeland, postbus 124, 4330 AC MIDDELBURG Handtekening: kantooradres: Nieuwe Haven 41 1986/1987 25

Mooie moeite / Uitblad voor Zeeland | 1986 | | pagina 15