Detheaterbon. Daar krijg je altijd applaus voor. en verder nog CJP-Promotietournee Cultureel Café CJP Pas 65 Losse kaarten zïïJt 1986/1987 29 Nutsdepartement Noord-Beveland Onderstaande voorstellingen zijn niet per abonnement te bestellen! Voor alle voorstellingen geldt: kaarten vanaf 10 dagen vöör het evenement verkrijgbaar op het gemeentehuis te Kortgene, tel. (01108) 1553 en indien voorradig aan de zaal. do 16 oktober Dorpshuis Wissenkerke 14.30 uur di 4 november Dorpshuis Wissenkerke 20.00 uur do 12 februari Dorpshuis Kortgene 20.00 uur zo 29 maart Dorpshuis De Brug Colijnsplaat 11.00 uur Kindertheater Dodd speelt 'Slome van Boomen' voorstelling voor kinderen van 6 tot 12 jaar duur: ca. 70 minuten - geen pauze Huwelijk in de steigers een kluchtig blijspel met o.a. Piet Bamber- gen, Rudy Falkenhagen en Loeki Knol Henk Elsink een try-out van zijn nieuwe one man show Koffie-konsert: Laurens van Rooyen (piano) Behalve de voorstelling 'Hootenanny!' organiseert het Cultu reel Jongeren Paspoort in het kader van het 25-jarig bestaan eind dit jaar een grote promotietournee langs de Nederlands jongerencentra. Se Op zaterdag 29 november wordt daarbij ook 't Beest te Goes aangedaan. Het programma vermeldt o.a. optredens van theatergezelschap The Phone Booth, de popdichteres Diana Ozon en de popgroep Fatal Flowers. Aanvang: 21.30 uur. Bij wijze van experiment start op donderdag 20 november in de verbouwde bovenfoyer van de Middelburgse Schouwburg het Cultureel Café. Een gezellige, informele avond waar onbekend talent de kans krijgt zijn kunsten aan het publiek te tonen. Er wordt naar gestreefd het Cultureel Café maandelijks op een vaste avond te laten plaatsvinden. U leest er te zijner tijd nog meer over. Het Cultureel Café zal gratis toegankelijk zijn. Voor inlichtingen en aanmelding: Uit in Zeeland, tel. (01180)- 15256. Raphael Kwartet Foto Hans Boedijn 28 m 1986/1987 Theaterbonnen zijn f 10,00, f 15,00 en f 25,00 verkrijgbaar bij onze verkooppunten en inleverbaar bij alle theaters in geheel Nederland. Besparen op uitgaan zonder te bezuinigen? Dat kan. Meteen Cultureel Jongeren Paspoort (CJP) kan men jaarlijks vele tientallen guldens besparen. Het CJP is een kortingskaart voor kunst en kuituur en iedereen die nog geen 26 jaar is kan zo'n CJP aanschaffen. Voor maar /9,50 geeft een CJP tot september 1987 recht op talloze kortingen in Nederland en België. Korting bij het merendeel van de theatervoorstellingen in en buiten Zeeland. Maar ook bij veel bibliotheken en kunstuitleencentra gelden speciale CJP-tarieven. Daarnaast is het goedkoop lezen meteen CJP, want een 70-tal tijdschriften hanteert CJP-redukties op de abonnementsprijzen. 'Dit tijdschriftenpakket omvat bladen over muziek, theater, beeldende kunst, literatuur, strips, hobby- en opiniebladen. Een uitvoerige tijdschriftenlijst is verkrijgbaar bij de CJP-uitgiftepunten. Het CJP is tevens Museumkaart, hetgeen betekent dat men in de meeste musea, waaronder alle Rijksmusea gratis toegang heeft. Naast al deze voordelen biedt het CJP nog meer. Incidenteel zijn er aanbiedingen van boeken en platen met kortingen. Datzelfde geldt ook voor kulturele reizen. Daarnaast leert de ervaring dat het CJP in voorkomende gevallen ook buiten Nederland en België bruikbaar is. Het CJP voor het nieuwe seizoen (1 september 1986 tot en met 31 augustus 1987) is met ingang van heden verkrijgbaar op de volgende adressen: p Middelburg: Uit-Verkooppunt, Stadhuisstraat 2 en Provinciale Zeeuwse Bibliotheek, Kousteensedijk 7, Vlissingen: Culturele Raad, Badhuisstraat 104; Goes: Stadskantoor, Oostsingel 2; Zierikzee: VVV, Havenpark 29 en P. Mom, de Kanterlaan 8; Heinkenszand: Openbare Bibliotheek, Stehgeplein 1; St. Maartensdijk: VVV, Haven 10; Breskens: Openbare Bibliotheek, Ghistelkerke 1; Aardenburg: Openbare Bibliotheek, Bootstraat 2; Oostburg: Openbare Bibliotheek, Risseeuwstraat 2; Sluis: Openbare Bibliotheek, Burg. van Hootegemstraat 2; Terneuzen: Zuidlandtheater, Zuidlandstraat 111; Sas van Gent: Openbare Bibliotheek, Wilhelminalaan 1; Axel: Openbare Bibliotheek, Stationsstraat 5; Hulst: Openbare Bibliotheek, Sportlaan 14. Geen mogelijkheid om een CJP ter plekke aan te schaffen? Ook bestellen is mogelijk. Dit kan telefonisch via (01180) 15256. Na ontvangst van het verschuldigde bedrag wordt het CJP dan toegestuurd. Bij voorstellingen dienen CJP-houders hun pas steeds gelijk met hun toegangsbewijs te tonen aan de kaartkontrole. Heeft men de pas niet bij zich, dan vervalt de CJP-korting en is bijbetaling onvermijdelijk. Tenslotte wijzen wij CJP-ers erop dat hun paspoort slechts geldig is, indien voorzien van een recente pasfoto en een handtekening. Houders van een Pas 65 kunnen tegen een gereduceerde prijs naar het theater. Aanvragen van een Pas 65 uitsluitend bij de gemeente waarin u woonachtig bent. Wij wijzen houders van een Pas 65 erop dat zij bij voorstellingen hun pas steeds tegelijk met hun toegangsbewijs dienen te tonen aan de kaartkontrole. Heeft men de pas niet bij zich, dan vervalt de korting en is bijbetaling onvermijdelijk. Bij niet-uitverkochte abonnementsvoorstellingen eri nader aan te kondigen voorstellingen buiten abonnement vindt in het algemeen de voorverkoop volgens onderstaande kassare- gels plaats bij onze respektievelijke verkooppunten. Evenementen Vlissingen: Evenementen Vestzaktheater vanaf 1 werkdag vóór de voor stelling van 14.00-17.00 uur bij de Culturele Raad, Badhuis straat 104, tel. (01184)-14928. De voorverkoop van evenemen ten buiten het Vestzaktheater start 5 dagen vóór de voorstel ling. Evenementen Middelburg: Vanaf 8 dagen vóór de voorstelling van 8.30-12.30 uur bij het Uit-Verkooppunt, Stadhuisstraat 2 en telefonisch via (01180)- 15256. Evenementen Goes: Vanaf 8 dagen vóór de voorstelling bij buro Nieuwsblad van de Bevelanden, Klokstraat 1 en telefonisch via (01100)-15154. Evenementen Zierikzee: Vanaf 5 werkdagen vóór de voorstelling tijdens kantooruren bij het VVV, Havenpark 29 en telefonisch van 19.00-20.00 uur via (01110)-2192. Bij losse kaartverkoop van abonnementsvoorstellingen gel den -ook voor CJP en Pas 65- hogere prijzen dan in deze krant vermeld staan! Over het algemeen bent u voor losse kaarten 2,50 per persoon duurder uit. Een extra reden dus om uw kaarten nu reeds per abonnement te bestellen! Voor afwijkende kaartverkoopregelingen en aanvullende kaartverkoopadressen adviseren wij u onze wekelijkse 'Uit- advertenties' en de affiches te raadplegen.

Mooie moeite / Uitblad voor Zeeland | 1986 | | pagina 17