Café Meccano feliciteert Mooie Moeite 30N WAT HEEFT FAMILIE GELUK OPGELEVERD IN DE KUNST, IN DE DICHTKUNST? Tegelijkertijd kwam begin november van Hans Warren de dichtbundel Tijd en Geheim Dagboek deel 6 uit. Uit de dichtbundel is hier naast een gedicht afgedrukt. Het dagboek komt in de volgende pagina's aan de orde. Warren verslaat in deel 6 de periode 1956-1957. Door woningnood gedwon gen verhuizen vader, moeder en twee kindertjes Warren in 1957 naar Zeeland. Niets in het dagboek over het drama Hongarije, wel veel poëtische fragmenten en de dagelijkse lotgevallen van Hans Warren, vrienden en familie. 21.00 uur: Hans Dorrestijn 22.00 uur: Sint Juttemis Mooie Moeite is één jaar >eze bon geeft u en uw iartner recht op een al of niet ilcoholische versnapering in afé Meccano op dinsdag 16 lecember. Iet is verplicht om te drinken >p de goede voortgang van /looie Moeite. ;mooie moeite Een verjaardagscadeau is wel het minste. Meccano biedt lezers en makers van Mooie Moeite een feestavond aan op dinsdag 16 december met: Voor de lezer (en partner) is een gratis drankje verkrijgbaar op vertoon van de bon hiernaast. 14 december geheim dagboek Verborgen kracht Hij was een prille en geile jongen van veertien jaar met brede schouders, smalle leest. Hoogblond, tegen het rosse aan. Allerlei spelen had hij al ontdekt, maar zijn geheimste zonde: in de schuur stond de enorme motor van zijn broer. Breed optorenend voorwerk, nauwe zit. Soms sloop hij naakt daar binnen, klemde zijn stevige dijen om het gladde zwarte leer en stortte in volle liefde, volle overgaaf zijn ranke lijf voorover op het bronstig monster.^ Uit Tijd, Hans Warren. Kort geleden verschenen bij uitgeverij Bert Bakker. december 15

Mooie moeite / Uitblad voor Zeeland | 1986 | | pagina 8