DOW DOW, een deel van uw dagelijkse leven Weet u bijvoorbeeld dat Dow onder andere grondstoffen levert voor kunst stofonderdelen van auto's zoals bumpers, dashboards, sturen en stoelen? Ook produceert Dow remvloeistoffen en anti-vries. Vrijwel iedereen - ook de niet-autobezitter - gebruikt wel eens produkten waar Dow de belangrijkste grondstoffen voor geleverd heeft. Zoals was middelen, cosmetica, kunststofonderdelen van computers, drukinkten, reinigingsmiddelen en koelkastdelen. Dow Chemical (Nederland) B.V., Postbus 48,4530 AA Terneuzen, Telefoon: 01150 - 72700 Telex: 55061 Telefax: 01150 - 72035. Kent u DOW werkelijk? Dow in Terneuzen Dow Chemical in Terneuzen maakt deel uit van de Dow Chemical Benelux Regio. Er werken 2650 mensen. Daarnaast schept Dow veel werk gelegenheid voor tal van grote en kleinere toeleveringsbedrijven. Dow-produkten Dow vervaardigt meer dan 1800 produkten; in Nederland o.a. ethyleen, propyleen, benzeen, butadieen, styreen, cumeen, polystyreen, polyglycolen en latex. Deze chemicaliën en plastics vormen veelal de grondstoffen voor een uitgebreid scala van produkten waar men dagelijks mee te maken heeft. Werken bij Dow Typerend voor Dow is dat elke medewerker een zo groot mogelijke zelfstandigheid en verantwoordelijkheid krijgt. Zo wordt een aangenaam werkklimaat gecreëerd voor ent housiaste en praktisch ingestelde medewerkers. Milieu en veiligheid Dow hecht grote waarde aan veiligheid van de medewerkers en aan zorgvuldig omgaan met het milieu. Beide onderwerpen hebben voortdurend de aandacht. Constant worden nieuwe mogelijkheden gezocht en gevonden om het milieu niet onnodig te belasten.

Mooie moeite / Uitblad voor Zeeland | 1989 | | pagina 15