3. voor liet te volgen "beleid, een uit te voeren onderzoek, en over de wijze van publicatie van belang rijke gegevensVoorzitter en secretaris van de werk groep fungeren tevens 'als voorzitter en secretaris van de Raad van Advies. Elke drie maanden zal een eenvoudig bulletin worden uitgegeven, waarin alle in de afgelopen periode verwor" ven gegevens worden vernield en eventueel richtlijnen worden gegeven voor verdere arbeid» Het bestuur heeft de volgende leden verzocht zitting te nemen in de Raad van Adviesvan allen mochten wij bericht ontvangen, dat zij de benoeming zouden aanvaarden. P. van Beveren, Havenpark 15, Zierikzee, P.J. Brand, Grote Markt 14 Hulst. Ü.P. de Bruin, Essenlaan 27, Middelburg. drs. P.J. van der Peen, Middenlaan 53, Amsterdam. J. van Hinte, B 12 a, St. Kruis. ds. S.J.M. van Hulsbergen, Veerweg 3, Boedekenskerke. P. Jasperse, Beatrixstraat 19, St. Maartensdijk. C. Postma, Wandeling 7, Zierikzee. drs. J.M. Roof, Ra/velijn de Grenadier, Goes. ir. J.A. Trimpe Burger, -Treubl aan 9 t>, Amersfoort. H.A.M. van de Tijver, Biervliet. Ir. E. Niemeyer en mr. C. Meijer hebben zich bereid ver klaard het voorzitterschap, resp. het secretariaat van de Raad van advies op zich te nemen. WERKPROGRAMMA I Afdeling Histories A. Het tot stand brengen van contacten met historisch geïnteresseerden, waarbij gedacht moet worden aan corres pondenten van de R.O.B. en heemkundige kringen. B. Het opstellen van een lijst van te onderzoeken objecten, waarbij voorrang wordt verleend aan de streken, die het

Nehalennia | 1964 | | pagina 7