-14- Zeeland-Beltagebied-geschiedenis. Studia Historica Gandensia, no. 9« A. Verbuist, Hie Binnenkolonisation und die Anfange der Landgemeinde in Seeflandern. Overdruk uit Vortrage und Porschungen VII VIII. Heraus- gegeben vom Constanzer Arbeitskreis fur mittelalterliche Geschichte geleitet von Theodor Mayer, Konstanz 1964. Het ontstaan van een van het overige Vlaamse gebied afwij kende toestand op bestuurlijk, sociaal-economisch en juri disch terrein, cnder invloed van dc historioch-geografische ontwikkeling van dit gebied. Zeeland-gescbiedenis-1500-1789 Hollandin vroeger tijd,. Hedendaagse Historie of Tegenwoor dige Staat van'allevolkeren, verschenen bij Isaac Tirion te Amsterdam, bewerkt door C. Postma, gemeente-archivaris van Zierikzee. Dl. IV. Historische en aardrijkskundige beschrijving van Holland in de 18e eeuw; met gegevens over Voorne en Sommelsdijk. Zeeland-iconografie. Grafiek, samengesteld door drs. J.H. van Wessem; overzicht van de Hederlandse grafiek na 1945. _Eierin opgenomen diverse grafische uitbeeldingen van Zee land of door Zeeuwse 'kunstenaars. Zeeland-lanübouw-gewassen. Oeros en Clio, bundel van 7 variaties op het thema landbouw- geschiedenis ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de studiekring voor do geschiedenis van de landbouw. Wageningen, 1964. J.M. van der Poel, De teelt van de meekrap. De teelt van de meekrap in de 19e eeuw voornamelijk met be trekking tot het eiland Schouwen-Duiveland.-- Zeeland-Schelde-vaste oeververbinding. Algemeen Dagblad 19-11-1964' Oververbinding Westerschelde is bij de regering in studie. Zeeland-waterschapsgeschiedenis Inventaris van het archief van de Calamiteuze polder Bors- sele 1715-1959 door W.L.A. Boessingh. 'Verder zijn versohenen de inventarissen van de polderarchie ven van: EmmanuelpolderValkenissegeulValkenissepolder

Nehalennia | 1964 | | pagina 24