-16- Zuid-Beveland-Verdronken land-beschrijving. Terravisie, oktober 1964, P- 8. W. Boxma, Op zoek naar verdronken Nieuwlande. Verslag van een wandeltocht. Baarland-toponymie. J. Boonman, De toponymie van Baarland, scriptie voor het bijvak naamkunde. Haamstede-archeologie. Mededelingen van de R.O.B. jrg. 17, 1964, afl, 10, kol. 311. J.G.N. Renaud, Opgravingen kasteel Haemstede. Veere-planologie Heemschut, jrg. 41, sept./okt. 1964, p. 76-81. G.B., Veere. Het kaartmateriaal van het Documentatiecentrum werd uitge breid met een volledige serie kaarten van de natuurgebieden in Zeeland. Aan iconografisch materiaal werd aangeworven? 99 foto's, betreffende? visserhavens en schepen op de Westerschelde; copieön van ansichtkaarten; Rouaanse kaai te Middelburg; dijkval Wilhelminapolöer5 ramp 1953 Wal cheren; opgravingen to Haamstede-, Eannokenswerveabdij Ter Duinen; antia-uiteiten in Zuid-Beveland. 64 dia's, betreffende? HannekenswerveKanaalzone; Scheldehavens 64 prentbriefkaarten, betreffende? Walcheren tussen 1898-1925; abdij Ter Duinen. Fonetisch materiaal; Bandopnamen betreffende? vissers Westerschelde; duingebied Schouwen-Duivelandver gadering Zevibel; huldiging dr. H.C.M. Ghijsen; Hannekens werve; vredeswetensohap (prof. R'óling) vogelf otograf ie op Schouwen; garnalenvisserij en export Brouwershaven. Het iconografisch materiaal wordt alleen uitgeleend voor wetenschappelijke doeleinden. Het fonetisch materiaal kan ter plaatse in de Provinciale Bibliotheek worden bestu deerd na voorafgaande afspraak, eveneens uitsluitend voor wetenschappelijke doeleinden.

Nehalennia | 1964 | | pagina 26