-15- R.C. Strong en J.A. van Dorsten; Leicester's Triumph. Betreft het vorstelijk onthaal van Leicester in de Nederlanden1585/6; 'bijdrage voor een levensbeschrijving van Robert Dudley, graaf-- van Leicester. History today, maart 1965, p. '185. J.B. James, "The other Sidney". Betreft Robert Sidney, die zijn broer Philip was opgevolgd als gouverneur van Vlissingen. "He was a capable soldier and an industriousadministrator" Bijdragen voor de geschiedenis der Uederlanden, 1961 nr. 1, p. 1 Dr. A.Th. van Deursen, De Raad van State en de Generaliteit (1590-1606). Hierin zijn gegevens te vinden over het "Zeeuwse" lid van deze raadi Aleman. Album Archivaris Jos. de Smet; p. 169. Uitgave van het Westvlaams Verbond van Kringen voor Heemkunde. André Delvoye, De ontscheping op Walcheren in 1(309. De reactie van Vlaanderen op de Engelse expeditie. Ibidem, p. 97- Mej. Magda Cafmeijer, De wateringen van Zuid en Hoord over de Lieve op het einde van de 15e eeuw. Hierin zijn verwerkt de gegevens van prof. Verhuist en dr. Gottschalk. Archief 1964 van het Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, p. 30. Dr. R. Reinsma, Het onderwijs in Zeeland in 1838 volgens de rapporten van de hoofdinspecteur voor het lager, middelbaar en latijns onderwijs, Wijnbeek. Ibidem 1 Mej. dr. H.C.M. Ghijsen, Uit brieven van mijn vader. Publicatie van de brieven geschreven door C.M. Ghijsen tijdens zijn verblijf te Veere als ingenieur, werkzaam bij de uitvoe ring van de sluis- en kanaalwerken in de jaren 1868—1873 - Godsdienstig leven-Zuid-Beveland Opstellenbundel "Voor Rogier", aangeboden door oudleerlingen van prof. L.J. Rogier bij zijn afscheid, p. 111. Dr. M.J.H. Post, De Katholieken op Zuid-Beveland.

Nehalennia | 1965 | | pagina 21