MED.GDELlJJGiiH Op 24 april j.l. is er in de Provinciale Bibliotheek van Zee land te Middelburg een vergadering gehouden van de Zeeuwse vereniging voor Dialectonderzoek, waarbij ook aanwezig was de redactie van het Bulletin. In deze vergadering, die onder leiding stond van uejdr. II.C.l';. Ghijsenwerd besloten het dialect-onderzoek voort te zetten ter aanvulling en corrige ring van het Zeeuws Woordenboek. Ter publicering van vragen lijsten, voor de verzorging van een inlichtingenrubriek er voor het vastleggen van eventueel bereikte resultaten krijgt de vereniging de beschikking over plaatsruimte in het Bulletin, dat hiertoe met ten hoogste 12 pagina's zal worden uitgebreid. Het eerste resultaat van deze bespreking vindt u te beginnen op blz. -|8. Be:: belangrijk deel van de leden van de vereniging heeft reeds medewerking aan de voortzetting van het onderzoek toegezegd. Contact zal worden opgenomen met heemkundige kringen oh dit aantal uit te breiden. Als redactrices, verantwoordelijk voor de inhoud van het voor de Zeeuwse vereniging voor Dialectonderzoek gereserveerde ge deelte van het bulletin, zijn in de redactie opgenomen mej. dr. H.C.1I. Ghijsen en mej. h.J. van de Putte. ARCHEOLOC-IE. Op het moment van verschijnen van dit nummer van het Bulletin zijn archeologische opgravingen aa.n de gang te? Aardenburg en Axel (onder leiding van ir. 'J.A. Trimpe Burger) en te Haamstede en St. Maartensdijk onder leiding van dr, JGITP.ens/ud T.z.t, zullen we in dit Bulletin nadere gegevens, eventueel foto's publiceren.

Nehalennia | 1965 | | pagina 4