iO- Deltawerken-Deltagebied-Grevelingendam. Weg en Waterbouw, aug. 1965, jrg. 25, no. 8 sept. 1965? jrg. 25, no. 9. IT. Biezeveld, Doel en aanleg van de Grevelingendam en de daarbij toegepaste sluitingamethoden. Economie-Deltagebied-België Tijdschrift voor Economische en Sociale Geografie, jrg. 56, no." 3, mei /juni 1965> p. 93. H. Vanhove, De Belgische kust, haar structuur en klienteel. Eolkl ore-Zeeland Volkskunst der lage landen, (drie delen.) 1965. INederlandse volkskunst-klederdrachten, lied, verhaal, volkston neel. Hierin gegevens over Zeeuwse mesheften en klederdrachten. II Wagens, sjezen, arren, windmolens, volksprenten. IIIDe wooncultuurschepen. Hierin gegevens over Zeeuwse schepen." Ge 3 chiedenis-Z eel and ~1500/l500 Tijdschrift voor Geschiedenis, 1965» afl. 2. Drs. P.H.J, van der Laan, Een Middeleeuwse borgtocht. Kantteke ningen bij een oorkonde van graaf Jan II van Holland en Zeeland van 5 juni 1J05. Geschiedenis-Zeeland-1500/l700» E. Gerlach, Het proces tegen Oldenbarnevelt en de "maximen in den staet." O.m. komt ter sprake de Zeeuwse kerkorde van 1591- Sir Roger Williams, The actions of the Low Countries, 1618, uitgegeven door D.W. Davies, 19ë4> Beschrijving van de overgang van Middelburg, het beleg van Goes en de slag bij Reimerswaal. Geschiedenis-Zeeland-Eoonomische geschiedenis B. Dubbe, Tin en tinnegieters in Nederland. Bevat 'gegevens over het tinnegietersgilde o.a. te Middelburg en Zierikzee. Geschiedenis-Deltagebied-België Opsbel,le_n over recht en rechtsgeschiedenis aangeboden aan prof. mr B.H.D. Ilermesdorf, t.g.v. zijn aftreden als hoog leraar in Romeins en oud-vaderlands recht aan de Kath. Uni-

Nehalennia | 1965 | | pagina 10