- 2 - BESTTJURSMEDEDBLIHGEK Op 11 oktober 1969 had de algemene ledenvergadering van de Werkgroep Historie en Archeologie plaats. De belangrijkste punten, die aan de orde gesteld werden, waren: - Verkiezing van nieuwe bestuursleden: na het aftreden van ir. J.A. Trimpe Burger als voorzitter is het bestuur als volgt geformeerd: de heer M.P. de Bruin, voorzitter, mevr. mr. C, Kannegieter, secre taresse, de heer B. Oele, penningmeester, en de heren P.J. Brand en drs. P.J. van der Peen, leden. - Besloten is te trachten een grotere mate van samenwerking te berei ken tussen de verschillende in Zeeland werkzame heemkundige en oud- heid-kundige kringen. In eerste aanleg zal worden gestreefd naar een uitwisseling van convocaties voor lezingen en excursies. Later kan deze samenwerking misschien nog worden uitgebreid door gezamen lijke publikaties, enz. - In het Bulletin zal in het vervolg een lijst verschijnen van al de nieuwste publikaties over Zeeland en de Zeeuwen. Dit kan geschieden door samenwerking met het Documentatiecentrum Zeeuws Deltagebied van de Provinciale Bibliotheek. De abonnementsprijs is verhoogd tot 5,per jaar met ingang van 1 januari 1970. - De vergadering heeft haar instemming betuigd met het plan van de nieuwe voorzitter om de Zeeuwse klederdrachten (zoals gepresenteerd door de groep De Jager) en oude uitstervende ambachten vast te leg gen op 16 mm film, diaseries en foto's. Er zal contact worden opge nomen met amateur-cineasten. - Bij de rondvraag werd nog de mogelijkheid geopperd teams te vormen van amateur-archiefonderzoekers. Op deze wijze zouden vele gegevens kunnen worden verzameld over Zeeland en zijn bevolking, die nu nog in de archieven verborgen blijven. - de Penningmeester, de heer B. Oele, verzoekt leden en abonnés de contributie c.q. abonnementsprijs voor het jaar 1970 over te maken op de rekening hij de AHRO-bank te Middelburg, onder vermelding van de zinsnede: t.g.v. de rekening van de penningmeester van de Werkgroep Historie en Archeologie. B. Oele. Het postgironummer van de AHRO-bank is

Nehalennia | 1970 | | pagina 4