-19- 15- Tenminste eenmaal per jaar wordt een ledenvergadering gehouden waarop de secreta ris en de penningmeester verslag uitbrengen over de werkzaamheden en de financiële positie van de Werkgroep. 16. De kosten van de Werkgroep worden bestreden uit een jaarlijks vast te stellen contributie van de leden. 17. Uitgaven die niet uit eigen middelen van de Werkgroep kunnen worden bestreden zullen na overleg met het bestuur van het Genootschap voor rekening van het Genoot schap worden gebracht. HOOFDSTUK lil. Over de verhouding tot het Genootschap. 18. Het bestuur is bevoegd naar buiten op te treden ter bevordering van de in hoofdstuk I genoemde doelstellingen. In rechte wordt de Werkgroep naar buiten vertegenwoordigd door het bestuur van het Genootschap. 19- De ledenvergadering wijst een lid van het bestuur aan tot lid van het bestuur van het Genootschap voor een termijn van vijf jaren, welk bestuurslid lid moet zijn van het Genootschap. 20. Wanneer het onder art. 19 genoemde bestuurslid aftreedt en niet wordt herkozen is hij gehouden tevens als lid van het bestuur van het Genootschap af te treden. Het bestuurslidmaatschap van het Genootschap eindigt tevens bij beëindiging van het lidmaatschap van het Genootschap. 21. In de maanden januari en juli brengen de secretaris en de penningmeester van de Werkgroep verslag uit aan het bestuur van het Genootschap. 22. Het bestuur van het Genootschap ontvangt kosteloos alle publicaties van de Werk groep. HOOFDSTUK IV. Over wijziging van het reglement en ontbinding. 23. Wijziging of vervanging van het reglement wordt vastgesteld door de ledenvergade ring op voorstel van het bestuur of van tenminste vijf leden. 2kHet reglement of wijzigingen daarin worden binnen een maand na vaststelling aan het bestuur van het Genootschap ter goedkeuring voorgelegd. 25. Het reglement of wijzigingen daarin treden in werking na de goedkeuring van het bestuur of (in geval van beroep) van de ledenvergadering van het Genootschap. 26. Een voorstel tot ontbinding van de Werkgroep moet door tenminste tien leden worden ondersteund en schriftelijk worden voorgelegd aan alle leden, met dienverstande dat wanneer het ledenaantal mirlder dan tien bedraagt, het bestuur gehouden is de Werkgroep te ontbinden. 27. Een voorstel tot ontbinding wordt geacht te zijn verworpen zodra op een vier weken na de indiening van het voorstel te houden ledenvergadering tien leden zich bereid verklaren de Werkgroep voort te zetten. 28. Bij ontbinding wordt al hetgene, dat de Werkgroep onder zijn beheer heeft, overge dragen aan het Genootschap. HOOFDSTUK V. Slotbepalingen. 29. In gevallen waarin dit reglement niet voorziet beslist het bestuur. Het bestuur is gehouden op de eerstvolgende ledenvergadering daarover verantwoording af te leggen, na voorafgaande schriftelijke mededeling. 30. Dit reglement vervangt het vorige reglement en treedt in werking op Vastgesteld in de ledenvergaderingen van 29 november 197*» en 19 december 1975 en goedgekeurd door het bestuur van het Genootschap op 23 maart 1976.

Nehalennia | 1976 | | pagina 19