plaar aan dr.Boertien.De bijeenkomst werd opgeluis terd met piano-intermezzo's door Leen de Broekert van de Werkgroep MuziekDaarna werd in gezellig samenzijn het glas geheven op deze voor het Genootschap zo ge wichtige gebeurtenis. In het huisorgaan van de Werkgroep mag zeker niet onvermeld blijven dat destijds het initiatief tot de uitgave is genomen door de Werkgroep Historie en Archeologie op voorstel van de heer C.Postma,destijds archivaris te Zierikzee.Naderhand is het project door het Genootschap overgenomen.Wij kunnen de Encyclopedie van harte aanbevelen bij de leden van de Werkgroep: geschiedenis is een voornaam bestanddeel van de inhoud. De artikelen zijn geïllustreerd met aantrekkelijke illustraties waarvan vele nooit eerder gereproduceerd werden. De verkoop van de Encyclopedie verloopt zeer snel; een maand na verschijnen is reeds bijna de helft van de oplage van 3500 exemplaren afgezet.Wij geven de leden in overweging de aanschafwanneer men die over weegt, niet te lang uit te stellen aangezien het niet ondenkbaar is dat de gehele oplage binnen afzienbare tijd zal zijn uitverkocht.De prijs bedraagt 175,- per deel.Bij lidmaatschap van het Genootschap 140,- per deel.Wij verzoeken do leden de Encyclopedie ook zoveel mogelijk bij familie en kennissen te willen propageren.Op aanvraag worden gratis folders beschik baar gesteld (secretariaat van het Genootschap Abdij 9 4331 BK Middelburg tel.01180-35055) Bestellingen kunnen worden gericht aan de administra tie van de Encyclopedie:Bleek 5 4331 EK Middelburg. AANKONDIGING ZEEUWSE STUDIËN 3 Zoals verscheidene leden bemerkten is de onderhavige aflevering van Nehalennia vergezeld van deel 3 uit de serie Zeeuwse Studiën. De laatste aflevering dateerde van 1980.Deel 3 bevat een artikel van H.Obreen over de bedijking der Hincline op Zuid-Beveland (1263-1269) 18

Nehalennia | 1982 | | pagina 20