Nehalennia Het verenigingsorgaan Nehalennia verscheen wederan vier maal. Het herfstnummer bestond uit twee onderdelen: één gewijd aan de lezingen van de Studiedag en één regulier nunrnerGetuige het studiedagnumner worden vorderingen gemaakt met de geautomatiseerde verwerking van artikelen. In de samenstelling van de redactie traden geen wijzigingen qp. Projecten De Werkgroep heeft thans drie projecten. a. indiceren oud-archief Genootschap. Na enige jaren van stilstand is dit project opnieuw ter hand genomen met een aantal nieuwe vrijwilligers. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit het controleren en ordenen van de destijds vervaardigde fiches en het vervaardigen van nieuwe indices. b. Index Nehalennia. De heer J. Luteyn voltooide in 1989 het eerste deel van zijn index op Nehalennia. Het bestuur zoekt naar wegen an de index uit te geven. c. Huizen, bewoners en bewoningsgeschiedenis van Veere. In de loep van het verslagjaar verkreeg de gemeentearchivaris van Veere, de heer Prinsen een nieuwe betrekking met benoeming tot gemeentearchivaris van Axel en Hulst. Met zijn opvolger de heer Blcra dienden nieuwe afspraken te worden gemaakt. Het aantal vrijwilligers liep wat terug, zoals gebruikelijk bij dit soort projecten. Een vaste kern van enthousiaste deelnemers gaat voort op de ingeslagen weg. In het najaar organiseerde het bestuur een medewerkersbijeenkemst cm een tussentijdse balans op te maken en problemen te bespreken. drs. J.H. Kluiver drs. L. Zoodsma voorzitter secretaris

Nehalennia | 1990 | | pagina 33