DE AUTEURS J. H. F. Schwartz is verbonden aan het Rijksarchief in Zeeland. Redacteur Nehalennia, secretaris Werkgroep Historie en Archeologie. Dr. J. B. Bems is verbonden aan het R J. Meertens Instituut te Amsterdam. Regelmatig medewerker Zeeuwsche Vereeniging en Dialectdag. Dr. N. Bakker was redactrice van het Woordenboek der Nederlandsche Taal. Verzorgt sinds jaren de Vragenlijsten t.b.v. het onderzoek door de Zeeuwsche Vereeniging. A. Teunis is journalist; was eindredacteur van de Encyclopedie van Zeeland. Drs. W. H. R Scholten is provinciaal museumconsulent. Redacteur Nehalennia. Drs. R. L. Koops is rijksarchivaris in Zeeland. Redacteur Bulletin/Nehalennia van 1975- 1980. Drs. A. Wiggers is hoofd van het Zeeuws Documentatiecentrum. R. M. Rijkse is als conservator oude drukken verbonden aan de Zeeuwse Bibliotheek. Redacteur Nehalennia. L. C. J. Goldschmitz-Wielinga is secretaris van de afd. Zeeland van de Archeologische Werkgemeenschap voor Nederland (AWN). D. Roos is maritiem-historisch publicist en voorzitter van de Stichting Behoud Onderwaterschatten in Zeeland (SBOZ). Drs. R W. Sijnke is gemeentearchivaris van Middelburg. Was vice-voorzitter van de Werkgroep Historie en Archeologie van 1982-1989. Redacteur Nehalennia. R. J. Swiers is voorlichter van de provincie Zeeland en voorzitter van de afd. Zeeland van de AWN. B. Oele is verbonden aan het Prov. Depot voor Bodemvondsten. Penningmeester van de Werkgroep Historie en Archeologie en de Zeeuwsche Vereeniging van 1969-1994. Redacteur Nehalennia. J. J. B. Kuipers is verbonden aan het Prov. Depot voor Bodemvondsten. Eindredacteur Nehalennia. 93

Nehalennia | 1994 | | pagina 95