VERANTWOORDING VAN DE ILLUSTRATIES Omslag: repro B. Oele, Kapelle Pag. 2: Particuliere collectie Pag. 3 en 5: J. van Hoorn, Zwolle Pag. 4, 6, 7, 10, 11, 13 en 16: Zeeuwse Bibliotheek, Middelburg Pag. 19: Wolters-Noordhof, Groningen Pag. 21: B. Oele, Kapelle Pag. 22: R.A.Z., Middelburg Pag. 23: R.A.Z. Zelandia Illustrata No. 1610, Middelburg Pag. 26: R.O.B.. Amersfoort Pag. 32: Repro B. Oele, Kapelle Pag. 35: Zeeuws Museum, Middelburg Pag. 36: Particuliere Collectie Pag. 38: Cor de Boer, Oostburg Pag. 42: Wim Riemens, Veere Nehalennia is in de eerste plaats een blad vóór en dóór de leden van de Werkgroep Historie en Archeologie en de Zeeuwsche Vereeniging voor Dialectonderzoek. Het tijdschrift richt zich echter ook op andere geïnte resseerden in de Zeeuwsche archeologie, geschiedenis, dialectologie en volkskunde. Kopij van zowel leden als niet-leden wordt door de redactie graag tege moet gezien. De inhoud van ons blad hangt van u af! Stuur ons dus uw bijdragen toe. Voor de indiening van de definitieve kopij zijn de 'Richtlijnen voor auteurs' te verkrijgen op het redactie-adres: Provinciaal Archeologisch Centrum Zeeland, Armeniaans Schuitvlot 1, 4331 NL Middelburg t.a.v. J.J.B. Kuipers, tel. 0118-623732. SAMENSTELLING BESTUREN PER 1 JANUARI 1997 Werkgroep Historie en Archeologie Zeeuwsche Vereeniging voor Dialectonderzoek drs. F. van der Doe voorzitter drs. ing. C.M. Martens voorzitter ir. A.J. Beenhakker vice-voorzitter vice-voorzitter mw. A. van Waarden-Koets secretaris dhr. R. Willemsen secretaris dhr. J.P.B. Zuurdeeg penningmeester dhr. J.L. Murre penningmeester dhr. P.J. Triou lid dhr. W.A. Boogaard lid mw. drs. C.N. Polderman lid dhr. P. Heerschap lid drs. L.R. Priester lid mw. M.A. Nieuwenhuize-Kleppe lid dhr. J. de Klerk lid dhr. J. van Sluis lid mw. L.T. Meulenberg-Flipse lid 52

Nehalennia | 1999 | | pagina 54