MEDEDELINGEN VAN DE WERKGROEP HISTORIE EN ARCHEOLOGIE Algemene Ledenvergadering De Algemene Ledenvergadering van de Werkgroep Historie en Archeologie vindt plaats op zaterdag 21 april 2001 in het stadhuis van Veere om 13.00 uur. Aansluitend zal een themamiddag worden gehouden onder de titel 'Zit er nog muziek in geschiedenis?' U wordt allen van harte uitgenodigd om bij de Algemene Ledenvergadering aanwezig te zijn! De agenda, de notulen van de ALV van 14 april 2000, de financiële bescheiden en het jaarverslag over 2000 vindt u als losse bijlagen in deze Nehalennia. Algemene Ledenvergadering WHA Datum: zaterdag 21 april 2001 Plaats: Stadhuis van Veere, Markt 5, Veere Tijd: 13.00 uur Themamiddag 'Zit er nog muziek in geschiedenis?' Op 21 april 2001 organiseert de Werkgroep Historie en Archeologie in samenwerking met de Werkgroep Muziek van het K7,GW een themamiddag onder de titel 'Zit er nog muziek in geschiedenis?' in het stadhuis te Veere. Op deze middag spreekt Annemies Tamboer over muziekinstrumenten die zijn gevonden bij archeologische opgravingen, Louis-Peter Grijp vertelt over Adriaan Valerius en Sander den Haan houdt een verhaal over zanggenootschappen in Zeeland tussen 1795 en 1830. Alle lezingen worden begeleid door een passend stukje muziek. De middag begint om 14.00 uur en zal tot 17.00 uur duren. De zaal is open om 13.30 uur. 's Avonds om 20.00 uur zal in de Kleine Kerk te Veere een concert plaatsvinden door het ensemble Camerate Trajectina, georganiseerd door de Werkgroep Muziek. Dit uit zeven personen bestaande gezelschap speelt een programma getiteld 'Zingende zwanen, muziek aan de hand van heiligendagen'. Daarnaast zal een aantal stukken ten gehore worden gebracht die zijn gevonden op 17de-eeuwse pamfletten. De kosten van de studiemiddag bedragen fl 30,- en u moet zich van te voren schriftelijk opgeven via het aanmeldstrookje op het inlegvel in deze Nehalennia. Kaarten voor het concert kosten fl 25,-; deze zullen aan de zaal verkrijgbaar zijn. Voor een combinatieticket betaalt u fl 45,-, ook deze zijn via het inlegvel te verkrijgen. Vermeldt bij aanmelding duidelijk of u een kaart voor de studiemiddag of een combinatieticket wilt. Meer informatie is te verkrijgen bij het Zeeuws Archief, secretariaat Werkgroep Historie en Archeologie, tel. 0118-678800. Themamiddag WHA i.s.m. de Werkgroep Muziek. 'Zit er nog muziek in geschiedenis?' Datum: zaterdag 21 april 2001 Plaats: Stadhuis van Veere, Markt 5, Veere Tijd: 14.00 uur Kosten: 30,- 's Avonds concert door het ensemble Camerate Trajectina, georganiseerd door de Werkgroep Muziek Plaats: Kleine Kerk te Veere. Tijd: 20.00 uur Kosten: 25,-; combinatiekaart f 45,— 42

Nehalennia | 2001 | | pagina 46