De kosten van deelname, inclusief lunch, bedragen voor leden en partnerleden van de Vereniging Vrienden van het muZEEum en het Gemeentearchief Vlissingen 13,00 per persoon, voor niet- leden bedragen zij 16,00 per persoon. Iedereen kan zich opgeven voor deelname door overmaking van het verschuldigde bedrag op postgiro 330198 t.n.v. Penningmeester Vereniging Vrienden van het muZEEum en het Gemeentearchief Vlissingen, te Vlissingen. Aan de leden wordt verzocht het lidnummer te vermelden en het aantal introducés. Registratie vindt plaats op basis van binnenkomst onder het motto 'Wie het eerst komt, het eerst maalt' Sluitingsdatum voor opgave: 25 september 2004. Het programmablad en toegangsbewijzen worden z.s.m. na 25 september toegezonden. Boek zet verdronken dorpen in breed verband Komend najaar (gemikt wordt op november) verschijnt Sluimerend in slik, een boek over de vele verdronken dorpen in Zeeland en omringend gebied. Alleen binnen de Zeeuwse provinciegrenzen zijn minstens 117 verdronken kerkdorpen bekend, inclusief de verdronken stad Reimerswaal. Sluimerend in slik is een project van de Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland. Het boek verschijnt bij Uitgeverij Den Boer/De Ruiter (Middelburg/Vlissingen) en is gericht op een breed, geïnteresseerd publiek. De eindredactie is in handen van Jan J.B. Kuipers, bijdragen worden geleverd door Robert van Dierendonck, Henk Hendrikse, Aad de Klerk, Jan Kuipers, Dicky de Koning en Leida Goldschmitz. De toren van het verdronken Bath (18de-eeuwse tekening) (Zeeuws Archief7KZGWZelandia Illustrata II1630). 46

Nehalennia | 2004 | | pagina 48