internet openen zodat iedereen, naast ons kwartaalblad Nehalennia, ook via de computer gemakkelijk toegang heeft tot informatie over onze vereniging en de Zeeuwse streektaal. Momenteel zijn we nog bezig om deze website op te zetten en naar het er nu uitziet zal deze website pas in de loop van 2005 beschikbaar komen. Bij het drukken van de nieuwe brochure is er voor gekozen om alvast het nieuwe internetadres in de brochure op te nemen zodat het adres reeds bekend is bij onze leden als de site in de lucht komt. Totdat wij onze nieuwe site geopend hebben kun je voor informatie over de vereniging nog terecht op onze oude website www.go.to/zeeuwsdialect Ledenwerving. De Scharrebak. De nieuwe brochure is uiteraard gedrukt om nieuwe leden te werven en ik ben ervan overtuigd dat deze kleurige en informatieve brochure de mensen zal aanspreken om lid te worden van onze vereniging. Daarom vraag ik al onze leden die de brochure nu samen met Nehalennia ontvangen, deze aan vrienden en kennissen te laten lezen en hun te overtuigen dat zij het behoud van het Zeeuws ondersteunen door ook lid worden van onze vereniging. Zoals je waarschijnlijk weet loopt nog steeds gedurende het hele jubileumjaar, tot 13 april 2005, de ledenwerfactie waarbij elk lid dat een nieuw lid aanbrengt en elk nieuw lid dat zich opgeeft de verhalenbundel De Scharrebak gratis ontvangt. Indien je nog meer brochures zou willen hebben kan je altijd contact met ons secretariaat of een van de bestuursleden opnemen. 39

Nehalennia | 2004 | | pagina 41