Aflevering 161 herfst 2008 De dag wordt afgesloten in het Zeeuws Archief waar de tentoonstelling Veelstromenland - Kerken en godsdiensten in Zeeland' kan worden bezichtigd. In het archiefcafé is er vanaf 17.00 uur een kleine boekenmarkt waar boeken van de sprekers worden verkocht die gesigneerd kunnen worden. Deelname aan de Studiedag De deelnamekosten voor de 22ste Historische Studiedag Religieus Zeelandbedragen 15,00. Men dient zich van tevoren schriftelijk aan te melden via een e-mail aan WCHZeeland@gmail.com onder vermelding van '22ste Historische Studiedag', naam, adres, telefoonnummer en het aantal personen dat deelneemt, of door een briefkaart te sturen aan WCH, p/a Zeeuws Archief, postbus 70, 4330 AB Middelburg o.v.v. '22ste Historische Studiedag', eveneens met adresgegevens. Tegelijkertijd dient het deelnamebedrag te worden overgemaakt aan de penningmeester van de Werkgroep CultuurHistorie op gironummer 3719924 ten name van de WHA te Vlissingen o.v.v. van '22ste Historische Studiedag' en de volledige adresgegevens. Na ontvangst van de deelnamekosten wordt het definitieve programma als schriftelijke bevestiging van de inschrijving vóór 31 oktober 2008 aan de deelnemers toegezonden. Nadere informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Anneke van Waarden- Koets, Zeeuws Archief I educatie exposities, tel. 0118-678800. Zie ook de bij dit blad gevoegde folder. Lieven Jacobsz. De Huybert, zijn vrouw Catharina Vermandtsdr. en hun dochters in gebed. Tekening in kleur, z.n. en z.j. (Zeeuws Archief, KZGW, Zelandia Illustrata ZI- IV-04590al en a2).

Nehalennia | 2008 | | pagina 57