Aflevering 161 herfst 2008 17de-eeuwse monumentale boerderij Landlust te Nieuwdorp op Zuid- Beveland. Voor de Zeeuwse Dialectdag heeft de vereniging in Landlust een bijzondere, mooie Zeeuwse locatie gevonden die uitstekend past bij het karakter van onze Dialectdag. De sfeer van een de antieke boerderij is gecombineerd met alle moderne voorzieningen. Je hebt er een prachtig restaurant, diverse vergaderruimten, kortom alle ingrediënten om onze bijeenkomst tot een succes te maken. Het eigen parkeerterrein biedt volop ruimte aan personenauto's. Landlust is behoorlijk centraal in Zeeland gelegen. Het ligt op nog geen kwartier rijden van Middelburg, Goes en Vlissingen. De bereikbaarheid via de A58 is ideaal en van uit Zierikzee of Bergen op Zoom ben je er binnen een half uurtje. De bezoekers uit Zeeuws-Vlaanderen vinden Landlust precies aan de overkant aan het einde van de tunnel. Treinreizigers kunnen het beste vanaf station Goes (gezamenlijk) een taxi nemen. Voor verdere informatie over Landlust, zie www.landlust.nl Het thema voor de 32e Dialectdag is 'Dialect en Waeter'. Het programma voor deze dag vindt u op de uitnodiging die als inlegvel met deze Nehalennia meegaat. Onze website in de lucht op www.zeeuwsdialect.nl De afgelopen maanden is door onze leden Ineke Geluk en Miel Baecke driftig gewerkt aan het implementeren van onze nieuwe website en als deze aflevering van Nehalennia op de mat valt is onze website al in de lucht en kun je die vinden door het bovenstaande webadres in de computer te tikken. Voor het werk dat Ineke en Miel verzet hebben zijn wij als bestuur bijzonder dankbaar want zonder hun grote inzet zouden we niet zover gekomen zijn. Een website is geen doel op zichzelf maar moet in eerste instantie voldoen aan de informatiebehoefte van leden van onze vereniging en deels gericht zijn op het werven van nieuwe leden voor de Zêêuwse Dialect Verênigieng. Als bestuur vinden we de opzet van de site bijzonder goed geslaagd en we hopen dat onze leden en andere bezoekers er ook zo over denken. Natuurlijk horen we het graag als onze leden commentaar op deze nieuwe website zouden hebben zodat we onze site nog beter kunnen maken. Onder 'Contact' staat een emailadres waar ideeën/opmerkingen kunnen worden doorgegeven. Veel aandacht is besteed aan de homepage om deze zo dynamisch mogelijk te houden met goede ingangen en dropdown menu's naar de verschillende rubrieken. Daarnaast is de structuur van de site zo gekozen dat uitbreidingen en veranderingen van onderwerpen gemakkelijk en efficiënt geïmplementeerd kunnen worden. De inhoud van de site zullen we hier niet bespreken omdat je die veel beter op de site zelf kunt ontdekken. Kees Martens

Nehalennia | 2008 | | pagina 62