m 20 Aflevering 175 voorjaar 2012 BIJLAGE: LIJST VAN TOENAMEN IN HET SCHOUWSE KOHIER 1465 VERMELD N.B. De volgorde van de voornamen tussen haakjes is de volgorde in het belastingdocument. Artier (Huge Piersz.) Bastert, die (mogelijk geen toenaam) (Witte Wittez.) Baelmoer (Cornelis Jan Cornelisz.) Belse (jonge Jan oude Jan Willem Jan) Bloemert (Jacob Pier) Bolle (mogelijk deel patronymicum)(Willem Bolle Lauwe) Bollerts (Wijnen Pier Michiel) (mogelijk deel patronymicum) Botlant, van Qkvr. N.N.) Brem (Gilis Pier Jacob Pier) Bye (mogelijk deel patronymicum) Clewert (mogelijk deel patronymicum) Clote (Cornelis Clais Oei Oei Willemsz.) Cop (Jan Claisz., Cornelis Andries cleyn Copsz. Pier Clais Pier Pier Pier Pier en zoon Clais Pier Pier) Deu (Clais Jacobsz.) Deuwe (Jan Jansz.) Deuys (Willem Jansz.) Dou (Pier Clais) Duyne (Jacob Willemsz. Jan Willem Willem Huge jonge Willem) Doggert (Anthonis Heynenz. Jan Cornelisz.) Eggen (mogelijk patronymicum) (Markin) Gote (meester Clais) Haemstede, van (Aernt) Hallinc (Jan) (koopman) Heuyter, de (Jan Piersz.) Hobbe (Cornelis Pier) Hodenpijl, van (Jan) Kaye(Cop) Kempe (mogelijk deel patronymicum) (Jacob Symon Kempezoon) Keynart (Cornelis Huge) Krippe (Adriaen Pierz.) Laenne (Pier Pier) Madde (mogelijk deel patronymicum) (Pier Hugesz.) Oele (Meeus Coppen) (mogelijk deel patronymicum) Out (Janne Heyn) (mogelijk deel patronymicum) Paysmaker (Cornelis Jansz.) Pelle (Clais Jansz.) Pijp (kinderen Clais) Poirter (de) (Cornelis Symonsz. Willem Willemsz.,) Poppe (Claes Witte) Priem (Jacob Pier) Pruys (Adriaen Jacobsz.) Pyckaert (Willem Willemsz.) Ravel (Andries Pier, Jan Pier) Ripe/Rijpe (Jacob Wissez. Cornelis Willem) Renisse, van (Costin) Ruysboker (meester Jan, Loef, Cornelis en Aechte, kinderen Pier Ruysboker Pier Jan Ruysboker) Scholle (Cornelis Jan Piersz. Jan Piersz.) Schoerzeyl (Cop) Tanne Teenne (Heynric joncste Costin Jansz.) Vlaendren, van (Markin Jan) Voirdage (Jan Claisz. Clais Jacobsz.) Vos (jonge Cornelis Jansz.) Wellant (Oei Jan Jorer Jan Symon Jan, Cornelis Symon Jan) Zeelant, van (Jan)

Nehalennia | 2012 | | pagina 22