m Tenslotte melden we dat Pau Heerschap voor de tweede keer een 30 Aflevering 175 voorjaar 2012 cursus opzette met 10 deelnemers in Middelharnis. Het onderwerp is verhalen vertellen, verhalen schrijven en dan in het dialect van Goeree - Overflakkee. Verder vertelt Pau over de ontwikkelingen in het dialect en de kenmerken van zijn streektaal. We ontvangen weer enthousiaste reacties van de cursisten. De vorige groep bracht eind van het vorig jaar een luisterhoek uit onder de titel van "Wiele saeme". De verkoop liep gesmeerd. Alles is inmiddels uitverkocht en er is reeds een tweede oplage geproduceerd. De cd is dus weer volop verkrijgbaar. Maak 12,50 over op rek. nr. 3512.32.702 t.n.v. P. Heerschap, Oudddorp onder vermelding van Wiele Saeme en uw adresgegevens. De cd wordt dan zonder verdere kosten toegezonden. Bedankt Pau voor al je grote inzet. Verslagjaarvergadering 15 oktober 2011, partycentrum Landiust, Nieuwdorp Aanwezig: mw. Thea de Bruine-de Smet, mw. Ria Nieuwenhuijse-Kleppe en de heren Arie Damman, Pau Heerschap, Kees Heule, Hans Jebbink, Jaap Murre, Adri Scheele en Rinus Willemsen. Met kennisgeving afwezig: de heer Bert van Leerdam. Verder 110 leden Bericht van verhindering: Pascal Broekhoven, Mw. Van Gorsel, de heer Koch (Ede), fam. Koens, mw. De Loof, fam. De Regt en Jan van Sluis. 1. Opening Om 10.05 opent de voorzitter, Adri Scheele, de vergadering. Hij verwelkomt iedereen, in het bijzonder mr. A. Kerkhove (Scez), Veronique de Tier en de ereleden Kees Martens en de heer en mw. Oele. Verder de mensen die deze dag zullen optreden en Jeroen Struik, die voor het geluid zorgt. Hij hoopt op een mooie dag, veel dialect en een gezellig samenzijn. 2. Notulen 16 okt. 2010 De notulen worden onveranderd goedgekeurd, met dank aan de secretaris. 3. Ingekomen stukken en mededelingen De namen van de jubilarissen worden opgenoemd en gefeliciteerd door de voorzitter. 4. Gestorven leden De namen van de gestorven leden worden door de voorzitter opgelezen. Ze worden staande, gedurende één minuut stilte, herdacht. 5. Vaststellen van het jaarverslag 2010 Het jaarverslag over 2010 wordt door de Algemene Ledenvergadering onveranderd goedgekeurd. Met dank aan de secretaris. 6. Goedkeuring van de jaarrekening 2010 De penningmeester, Jaap Murre, geeft een toelichting op zijn rekening. Met name het luisterhoek en Oekse Praot van ons ijverig lid Jan Lauret, waren activiteiten die nogal wat geld vereisten. De kosten komen er

Nehalennia | 2012 | | pagina 32